VyVolení - Rádobymafián kontra hornický tatík

18. 9. 2005
VyVolení - Rádobymafián kontra hornický tatík
I takhle by se dal nazvat včerejší duel. Samotný duel tak zajímavý nebyl jako to co ho předcházelo a to co po něm následovalo.

Přestože ve mně byla malá dušička, protože jsem si říkala, že hodně lidí tam pošle radši Petra, ať z důvodů lepší zábavy při šmíringu a nebo aby se mu pomstili a on tam musel dál být s tou „prostitutkou a buznou“. Nakonec zdravý rozum zvítězil a JPZ maže na ten svůj Václavák na dlažbu.

Moc se mi od Primy líbilo jak pustila obyvatelům Vily pár Petříčkových památných vět a na ty ledviny taky došlo. Jen mě mrzelo, že nejvíc v šoku se zdál Vladko. Jsem si myslela, že on by čekal od Petra přece cokoli. Ve chvíli kdy nám byla puštěna rekapitulace, prý Petr jen řekl, že se stydí a že jen doufá, že vypadne a už diváci neuvidí právě proběhlou noc.

O jak se mýlil. Prima nám ukázala duo debilos "Věra a Petr" v plné kráse. Takový konflikt jsme ještě neviděli. Nevím co bylo spouštěcím mechanismem, ale hádka byla strašná a Petr spadl až na nejhlubší dno. V podstatě se snažil silácky nakračovat na Vladka a jediný argument bylo, že Vladko není chlap, protože chlap s chlapem nemůže mít dítě.

No já myslím, že chlapa dělá něco úplně jiného než počet dětí.? Pro mě se JPZ ukázal jako buran toho největšího kalibru a škoda pro něj písmen. Takže v této atmosféře i ten nejslabší soupeř by byl pro JPZ smrtelná rána.

Jen se mi líbilo jak JPZ v posledních pár minutách Ve Vile prokoukl a pochopil, že to nebude mít jednoduché ve skutečném životě.

Emil šel na duel přesvědčen o své prohře, takže když se ukázaly výsledky, pomalu gratuloval Petrovi k vítězství. Byl strašně spontání a dojemný jako plyšový medvídek, takže si myslím, že většina těch co mu poslala hlas jen aby vyřadili Petra tak dostalo malou odměnu v tom, že hlasovali pro zajímavého a hodného človíčka.

Maminka Petra, která byla ve studiu, byla v rozpacích a jako každá máma se snažila svého syna obhájit, ale já viděla v jejích očích smutek. Je těžké se podívat, že něco co člověk v dobré víře vychová se v zátěžové situaci takhle prezentuje.

Večer byl Petr hostem v noční show a tam se rozpačitě snažil všem namluvit, že schválně hrál záporňáka, protože ve vile bylo moc kladných postav. No já mu to nevěřila. A ještě drobný postřeh. Jak se nakrucoval vzteky v sauně sklouzl mu ručník. Tak to dodržel. Viděli jsme to a už zaplaťpámbu, že už je pryč.

autor: simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už zítra je Světový den cyklistiky, proto byste měli pomýšlet na víkend strávený ve sportovním duchu. Ruku na srdce, poslední dobou nemáte čas na aktivity, které jsou spojeny s hodnotným…