VyVolení: 2. září, 3. září

3. 9. 2007
Chcete vědět, co se dělo ve Vile předešlou noc a dnes ráno? Prozradíme vám to. René nedokáže být chvíli tiše. Neustále něco říká, zpívá si nebo píská. Jak už včera sama přiznala, mezi její horší vlastnosti patří to, že je hlučnější.

Obyvatelé Vily se o této skutečnosti přesvědčují již druhý den. Jak dlouho tohle vydrží? Přidáme-li si k hlučné René hyperaktivního Dominika a ztřeštěnou Marcelu, nemáme VyVoleným co závidět.

Soutěžící pojali večer podezření, že Radim je tajným špionem ze štábu. K tomuto zjištění je vedlo Radimovo nenápadné chování. Nu, vedle jeho přítelkyně René je asi těžké být nápadný. Do Vily doslova vpadla vítězka včerejší Volby Marcela. Všichni hned pochopili, že je to nezkrotný živel. Veronika se sama zvolila Bossem pro dnešní den. Snaží se. Uvidíme, jak jí to půjde.

Před půlnocí bylo ve Vile ještě hodně živo. Otevřela se zásobovací místnost, kde čekalo na VyVolené překvapení. Dostali konečně tolik potřebné nádobí, fritovací hrnec, topinkovač, popelníky a další věci, které si přáli. V noci se VyVolení konečně dočkali! Spása! Přišel návod jak obsluhovat vířivku. Jejich trápeni z předešlého dne se nebude opakovat. I když… vzpomeňme na Reginu z první řady VyVolených, která si poradila s banálním úkolem jak vyčistit vířivku, řekněme, originálně. Použila celou láhev jaru a chtěla pokračovat. Naštěstí jí to bylo znemožněno. Asi se inspirovala pohádkou Hrnečku vař.

VyVolení – Noví hrdinové mají dalšího obyvatele Vily, stala se jím energická Marcela Brücknerová. Ohromenou Marcelu čekalo vřelé uvítání, soutěžící ji doslova pronesli celou Vilou a poté došlo i na vlastní seznamování. Marcela se přiznala, že přítele nemá a že, i když jí táhne na třicítku, nechce mít děti.

Radim měl celý večer i noc velmi pochmurnou náladu. Řešil s holkama svůj vztah k René a byl velmi otevřený. Prý se mu líbí černošky… a nevadí mu, když vidí René, jak se baví s jinými, prý mají otevřený vztah. Došlo na volbu nového Bosse, stala se jím Veronika. Ve Vile se také objevilo zvířátko – pavouk, kterého Dan a Dominik pojmenovali Brumbál. Chlapci také stále řešili problém s nefunkční vířivkou. Chtěli bublinky, tak dostali od štábu brčka, ať si je sami vyrobí. Nakonec ale štáb vířivku spustil, takže bylo o zábavu postaráno. Verunka předvedla Danovi a Dominikovi svou skvělou postavu ve zlatých plavkách plus své umění v laškování. Byla dobrá!

Zdá se, že nově příchozí Marcela stále mezi soutěžící nezapadla. Uvidíme, jestli, až se rozkouká, rozjede ve Vile podobnou show jako při Volbě ve studiu. Zatím je jisté, že je Marcela velkou konkurentkou Veroniky ve fintění! Budeme počítat, kolikrát denně se každá z nich převlékne a znovu nalíčí.

Vzhledem k tomu, že VyVolení šli spát až kolem sedmé hodiny ráno, vstávání bylo krušné. Budíček měli v půl jedenácté, ale bude asi ještě dlouho trvat, než se skutečně proberou. Radima bolí koleno, na kterém nosí ortézu, Nancy je stále trochu nachlazená a ostatní řeší bolehlav z množství vypitého alkoholu.

VyVolení – Noví hrdinové – Co se dělo ve Vile 3. září dopoledne a odpoledne Chcete vědět, co se dnes dělo ve Vile? Prozradíme vám to.

Veronika zatím bere svou úlohu Bosse velmi zodpovědně. Když se ráno po téměř třech hodinách spánku nemilosrdně rozezněla hudba, tradiční budíček, zavelela: „Lehněte si, rychle si lehněte! Třeba nás nechají spát dál,“ doufala naivně. Štáb její „proroctví“ nevyslyšel. Pozitivní a energický Dominik začíná propadat depresi. „Mám hlad, stydne mi čaj, chce se mi spát a nechci shodit to 0,20 kilo, co na sobě ještě mám,“ vysvětloval důvod, proč nechce být s ostatními v sauně. Dominik je zoufalý. Začíná vyhrožovat. „Jestli mě nenechají vyspat, tak budu zlý!“ Vypadá to, že Dominik měl v životě štěstí a většinou to, co chtěl, i dostal. Možná nás někdy přesvědčí o opaku. Nancy se sprchovala společně s Danem. Oba byli samozřejmě v plavkách. Zdravotní komplikace se množí. Po Radimovi, který má problémy s kolenem, se přidala bolest zubů u Dana. Pokud bolest nepřejde, bude muset zasáhnout zubní lékař. Dan pravděpodobně neuposlechl výzvy realizačního týmu VyVolených, který důrazně doporučil všem soutěžícím, aby si před nástupem do soutěže zašli k zubaři, a předešli tak nepříjemným problémům. VyVolení stále nemají matrace, na osm lidí jsou ve Vile pouze dvě. Marcela je snad ještě hubenější než Nancy, vážila se a oblečená má 52,7 kg. Marcela je také další kuřačkou ve Vile, to budou s Veronikou a René bitky o cigarety!

VyVolení jsou hodně nevyspalí, většina z nich spí stále na zemi a hlavně v noci bylo veselo a šlo se spát až v sedm ráno. Probudit k životu je měla rozcvička, kterou vedl přísný voják Radim. Postupně v malém bazénku driloval všechny soutěžící, ti navíc museli mít na sobě plavky, nafukovací rukávky, koupací čepici, brýle a v pase záchranný kruh. Všichni ve svých „módních outfitech“ vypadali k nakousnutí… Radim nešetřil ani René, naopak to vypadalo, že na ni řval nejvíc.

Po náročném protažení mohli jít VyVolení relaxovat do sauny, jen Dominik stávkoval, prý nechce shodit to minimum tuku, co ještě na sobě má. Opožděná snídaně byla dalším úkolem, který VyVolené čekal. Museli se rozdělit do dvojic a navzájem se nakrmit a vše, co chtěl jeden z dvojice do úst, mu ten druhý musel podat vidličkou. Veroniku na dlouho zaměstnalo přemýšlení, jak se s pomocí vidličky napije… Soutěžící utvořili tyto dvojice: Dan a Marcela, Juli a Radim, René a Dominik, Nancy a Veronika. Jelikož špatně pochopili zadání, dostali od štábu poštu, že neplní dobře úkol, a museli začít znovu. Všichni s napětím očekávají, kdo večer otevře dveře Vily a stane se tak dalším Novým hrdinou. Přímý přenos začíná ve 21.10 hodin na Primě. Těšit se můžete na první rekapitulaci z celého dne.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepřikládejte své myšlenky jen pracovním povinnostem, protože o nich mluvíte stále. Udělejte si radši hezký den s rodinkou a nepřipouštějte si nic negativního. Vyrazte třeba do aquaparku…

Nejčtenější články

Doporučujeme