Vyvolení a inteligence ???

15. 11. 2005
Jako každý den nás čekala rekapitulace z předešlého dne a jako každé pondělí přišla i návštěva. Tentokrát někteří z exVyVolených: Saša, Martin a Rosťa. Na Reginu se čekalo marně. Terezka na chlapce po počátečním laškování vypálila klasický otázky o tom, jak se jim změnil život po vile a jak se jich dotýká popularita.

Rosta je zpátky ve škole obor veřejnosprávní činnost, kde na něj všichni dle jeho slov koukají jak na přízrak, Saša si našel zajímavou slečnu Míšu, které nezapomněl zamávat a Martin, dneska ve výborné náladě, dodělává ve své původní práci starý resty. To, proč byl Saša při návštěvě vilové ZOO k Monice váhavý, a proč jejich setkání nebylo vřelé, svedl na příkaz produkce, že mezi nimi a „zvířaty“ nesmí být fyzický kontakt. Kdyby dostal Rosťa nabídku na opětovné nastěhování do vily a mohl by si někoho vzít s sebou, tak by to byl Martin, aby měl s kým hrát fotbal. Při otázce: „Kolik teď vyděláváte?“ jsem jistě nebyla jediná, kdo zbystřil. Saša tedy dostává nějaké ty české koruny, má co jíst, a zatím si nevydělal na auto. Ale má se líp, než před vilou, stejně jako Rosťa, který má nějaké krátkodobé „kšefty“, ovšem nic takového, aby ho to zajistilo na celý život. Martin se vrátil do zaměstnání, které je pro něj jistota, a dodělává staré věci.

KVK – Kurz Vladkova Kokrhání Naši VyVolení vstávali v 10:14, přesněji řečeno v tolik jim byl puštěn budíček. Monika tentokrát za sebe nechala tančit svého plyšového zajíčka a hnedka začala s celodenním odmítáním a odstrkováním Jindřicha, který spal vedle ní. A nejenom tímhle uvítala krásné nedělní ráno, ale i malou hádkou s Katkou, která asi vstala levou nohou, což nebylo konkrétně vidět, ale poznat to z jejího jedovatýho vyjadřování bylo. Trošku toto vstávání vylepšil Vladko, který hledal na Emilově zadnici alespoň minimum nějakého sexappealu. Zřejmě na truc jim štáb vymyslel krásný úkol založení KVK – Klubu Veselých Koleček, jehož členové se stále usmívají, nic je zkrátka nerozhodí. Členové klubu se měli označit smajlíkama, jeden si hnedka zabavila Katka při čtení úkolu a další se dostali k Monice, Emikovi a Vladkovi. A hnedka první výhoda členství: dopravní prostředek. Veselé kolečkové brusle. Marně vzpomínám, jestli jsem na nich viděla Moniku, ale Katce a Emilovi to šlo moc dobře, Emil si to užíval. Při pohledu na Vladka, který na nich stál poprvé v životě jsem si říkala, že teprve s tímhle číslem by se mohl výborně uplatnit v cirkuse. S výkřiky: Né a Ááá si uvědomil: „Zvukař mě zabije“. Jako jediní pevní ve svých kramflecích, tedy v botách, Jindra s Michalem vymysleli plán, při němž Veselým Kolečkám zmizí úsměv z placek. Jejich fingovaný výlet opravdu v tomto směru zabral, a zatímco hráli v meziprostoru karty a popíjeli, v kuchyni se Katka účastnila Kurzu Vladkova (a Emilova) Kokrhání. Dva kohouti v jedné vile. Nakonec byl KVK pro hádky zrušen.

Vilu opustily intimní partie Jindříška Kousek po poledni navštívil vilu sochař Mirek Kovář s asistentkou Luckou a s větou: Máme hrozně pěkné zajímavé práce. Když vystavil některá svá díla venku na stůl, Katka zvážněla, že do ničeho takového nejde. Zato Jindra byl nadšený vyzkoušet zase něco nového, a propůjčil k tomu své mužství, které málem v té sádře nechal. Monika mistrovi nastavila ňadra, Vladko svou levou ruku. Michal občas trousil něco o tom, jaký bezvadný to bylo na autogramiádě, na Václaváku lidí jak za revoluce, a jak se Jindříšel líbal s holkama. Toho využila Monika, hned se stulila k Michalovi, jestli mu nevadí, že s ní dneska bude spát on. Jindrovi stálo hodně úsilí, omlouvání, výmluv a doteků, aby si ji udobřil. Dokonce použil i pravdu, což mu Monča zprvu nevěřila.

Zpět ve studiu Po první půlce rekapitulace jsme se vrátili za Terkou a praštil mě do čela po vile, sklíčené náladě a hádkách ten kontrast vtipkování, dobrý nálady a pohody. I když se mi zdálo, že to Saša příliš zbytečně přehrává. Všichni tři frajeři fandí Jindříškovi, Saša to obhájil tím, že: „Jindra by uspával šipkama“.

Vyvolení jsou nedokonalí Zahrajte si hru: Vyvolení nejsou dokonalí. Tak zněl podvečerní úkol. Po přečtení se Katka zhrozila: „V této soutěži nejsem já zdatná, takže budu za blbce národu“. Při znělce pořadu Nikdo není dokonalý uvedl moderátor Emil s plastovou flaškou od vody své dva hosty – Vladka a Michala. (Emil: „Vy jste sečtělý člověk, vy jste byl v té reality show.“). Při odpovědích na otázky, kdo byl prezidentem před Václavem Havlem, kdo napsal Bílou nemoc nebo co je to anesteze, jsem si myslela, že holky hrají hloupé soutěžící, než mi došlo, že tohle nehrají. Katka: „To si děláte srandu, né? Takovýhle otázky nejsou v Nikdo není dokonalý“. Jindra: „To co v hlavě nemám, to tam nenajdu“.

Polibte mi pr… Jedna z her, které zákonitě ve vile musí skončit hádkou, byl i test na detektoru lži. Každý položí každému jednu otázku, po odpovědi všichni ostatní hlasují, kdo odpovědi věří a kdo ne, součtem ano a ne se zjistí, jak je dotyčný důvěryhodný. Tomu nedůvěryhodnějšímu VyVolenému ostatní VyVolení políbí část těla, kterou si sám vybere. Emil: „Nepřejte si, abych to vyhrál já“. Při nástupu Vlada na sedadlo pravdy prosil ostatní o opravdu co nejdrsnější otázky, ovšem o Jindrově (jestli ve vile onanuje) se tak styděl, až se schoval do kapuce. Spolu s Katkou to vyhráli, a hádejte, co VyVoleným Vladko k políbení nastavil :-). I když se Emil v neděli účastnil hodně hádek, bylo to s úsměvem, bez jeho klasického vzteku. Dokud ho Michal během detektoru neurazil. To jsme si potom vyslechli, jak mu nemá co říkat, aby mlčel, vždyť Emil Zajac je tvrdej chlap a ne hov ….

Ledové koupele Vladko získal možnost vymyslet pro ostatní vlastní úkol. Vybral si Emila a Michala. Měli si stoupnout proti sobě, říct si, že se mají rádi, že je mrzí, co si řekli, podat ruce, poplácat, nějaká ta pusinka taky nakonec padla. Za to si vysloužil hod do bazénu, a i když statečně odolával, proti dvěma neměl šanci. A tak jsme zažili už třetí úprk zmrzlého Vladka od bazénu. Ten nakonec polil s Emilem Michala kýblema s vodou, čímž nastartovali další žabomyší (kohoutí) válku. Mléko od Michala ve Vladkově a Emilově posteli, za což se na něj i Vladko rozkřikl. Krásně to vyřešil Emil, když navrhl usmíření, takže se prozměnu poplácávali a pusinkovali Vladko a Michal. Tak skončil v bazénu i Emča.

Zase studio Přestože měli na stolku nachystanou vodu, Terka nahodila téma alkohol. Saša na sebe prozradil (i když to všichni víme z bulváru), že se rád napije, a že si člověk najednou uvědomí, že musí jít spát, protože je opilej. I když samozřejmě vyvracel to, že by objížděl všechny večírky. Rosťa ve vile alkoholem řešil stres, ale venku na něj není čas, ani nálada, a stejně je unavenej. Co jsme se dozvěděli o Sašově Míše: znají se necelých 14 dní, zamilovanost tam prý zatím není, je z Prahy, a Saša se s ní snaží vidět každý volný den. V posledních dnech také neměl moc času proto, že si zahrál roli barmana a užije si ve filmu prvních 15 minut herecké slávy. Také se zúčastnil kamerových zkoušek pro televizi Prima na VV 2, kde měl uchazeče spíše rozptylovat a nahlodávat, což se mu moc líbilo. Odreagovával se ve svém medailonku na výstavě nádherných fotografií Saudka. Tam také prozradil, že rodinu by si samozřejmě někdy tak za 6 let přál. O Martinovi a Rosťovi jsme se dozvěděli, že si shání společný pronájem bytu v Praze. Oba jsou volní. Rosťa je přepadlej z toho, že někteří lidi jsou umělí, protože se chtějí zviditelnit na něm. Martinovi zase, že byl ukraden o soukromí. Jeho realitka dobře šlape a tak se chystá na potápění do Egypta. Rosťa zatím bydlí u Petra Zvěřiny s Kačenkou a pejskem Hugem. Není zamilovanej, strašně dobře je mu s Martinem. Jeho medailonek začínal focením, i když je to pro něj katastrofa a bláznivý, když se vidí na fotkách. Také tam měl prostor JPZ, když teda u něj teď bydl. Kamarádství funguje. Samozřejmě to Rosťa ukončil typickým: „Můžu jít zase spát“.

Terezka čekala a doufala do poslední chvíle, že dorazí ještě i Regina. Nedorazila. Byla z toho vyvedená a rozladěná. Regině teda aspoň zavolali, a tak jsme mohli slyšet její chychotání. Že je prý nemocná, vyčerpaná, je teprve třetí den doma po třech měsících. Přesto si Terezka nenechala ujít rýpnutí, že jde zítra na večírek. Ale Regi přeci nejde na večírek, ale na akci, kde se jenom rychle nechá vyfotit, a zase hned valí do Brna. Speedy se od ní odstěhoval, důvodem jejich rozchodu bylo to, co všichni víme a co se snad ve všech novinách objevilo. Stejně s ním nepočítala jako s dlouhodobým partnerem. S Karlem Gottem budou možná spolu malovat, určitě ne šmloulovat. Terezka po zavěšení zklamaně říkala, že jí to od Reginy mrzelo, a že jí to až tak nevěří, že je nemocná.

V tipu na příští zúčtování se ve studiu shodli na Monice. Takže se vracíme do dramatického režimu VyVolených. Zítra nás čeká zúčtování.

autor: Chilli

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemností, které na vás čekají, a dočkáte se zadostiučinění. I když nejde všechno podle plánu, máte velké ambice a sny, a ty si chcete za každou cenu vyplnit! Nevěřte…

Nejčtenější články

Doporučujeme