VyVolení Vladko, Regina, Emil: Co dělají finalisté první řady slavné reality show

11. 6. 2020
Reality show VyVolení se do České republiky dostala poprvé v roce 2004 a kdo ji aspoň chvilku sledoval, má jistě v paměti hysterické scény vítěze Vladka, nahotu striptérky Reginy i svatbu ubrečeného Emila. První VyVolení se zkrátka zapsali do dějin, což se dalším ročníkům už nepodařilo. Kam se soutěžící po opuštění vily VyVolených poděli?

Hana Gajdošová

Že si na toto jméno už ani nevzpomínáte? Není divu. Hanka totiž byla první, kdo vilu VyVolených po patnácti dnech opustil. V Duelu se utkala se silnou soupeřkou Reginou, která byla od začátku soutěže jedním z favoritů, a tak není divu, že Hanka neměla šanci. Reality show jí žádnou velkou slávu nepřinesla, objevila se kdysi na pár večírcích a tím to haslo. Dnes je jí čtyřiačtyřicet let a údajně pracuje pro jednu nábytkářskou firmu v Praze. Před pár lety se nechala slyšet, že už by nikdy do podobné soutěže nešla.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše kondice je výborná, a proto byste se měli zaměřit na sportovní vyžití. Nemusíte se ničit někde v posilovně. Postačí rychlá chůze či túra. Klidně do svých plánů zahrňte rodinu i…

Nejčtenější články

Doporučujeme