Vyzkoušejte sex jako z filmu Padesát odstínů šedi tak, aby vás to nebolelo!

11. 3. 2020
Vyzkoušejte sex jako z filmu Padesát odstínů šedi tak, aby vás to nebolelo!
Patří kniha i film Padesát odstínů šedi a jejich pokračování mezi vaše oblíbené a vždy při jejich čtení či sledování cítíte silné vzrušení? Toužíte si některé erotické hrátky vyzkoušet, ale bojíte se bolesti? Není třeba. Pokud se sado maso neboli BDSM praktikami nemáte zkušenosti, začněte zlehka. Poradíme vám, jak na to!

Pouta

Vzrušuje vás představa, že by vás partner spoutal a vy byste byla zcela v jeho moci? Nebo byste naopak vy ráda znehybnila jeho? Pokud zvolíte správné pomůcky, může být tato hra vzrušující a zároveň bezbolestná. Můžete si pořídit buď klasická chlupatá pouta ze sexshopu, která se vám nebudou zadírat do zápěstí, nebo volit kožená. Jestli se chcete partnerovi zcela oddat, můžete si pořídit jednotlivá pouta na všechny čtyři končetiny, která připevníte k pelestem postele. Nechce-li se vám investovat do hraček v sexshopu, nevadí. Můžete je nahradit například kravatami nebo šátky. Provazy raději nechte stranou, mohla byste si jimi nepříjemně popálit kůži.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V neděli si maličko přispíte, ale tím se nezbrzdíte. Táhne vás to do přírody a prahnete po venkovních činnostech. Vyhledáváte společnost lidí, od kterých se můžete něco přiučit a nabíráte…

Nejčtenější články

Doporučujeme