Vyzkoušela jsem za vás....

6. 11. 2000
Již po čtvrté jsme za vás vyzkoušeli zajímavý salón. Tentokrát zcela nově otevřený klub, kde všechno voní novotou a personál je velmi usměvavý, pozorný a příjemný.

Vyzkoušela jsem za vás.....

Tentokrát zcela nově otevřený klub, kde všechno voní novotou a personál je velmi usměvavý, pozorný a příjemný. Klub je koncipován jako oáza klidu pro ženy. (Ne že by mužům byl vstup zakázán, ale majitelka vcházela z toho, že některé ženy i dívky nechtějí posilovat ve stejných prostorách s muži. Snad proto je tu tolik šaten, toaletních boxů.


Velmi hezký nápad je prostorná herna v přízemí pro děti, kde pod odbornou péčí můžete svoji ratolest odložit a věnovat se ,,sama sobě". V patře mají manikérku, kadeřnictví a hlavně kosmetiku.Ta mě z profesního hlediska lákala nejvíc. Jaké bylo mé překvapení,že zde nepracuje žena, ale muž, kosmetolog! Nedalo mi to a nechala jsem se od něho ošetřit.Řeknu rovnou, je to rozdíl. Muž opečovávající ženu, to je skutečný požitek. Pan Igor Šiplák se masáží zabývá 30 let a kosmetikou 10 let. Má praxi z národního dovadla, kde takto opečovával baletky. Protože je opravdu mistr svého oboru, vede rekvalif. kurzy kosmetiky a masáží při vzdělávacím středisku MAVO s.r.o. v Praze.


Udělá vám kompletní kosmetické ošetření, poradí s líčením, (neboň učí i vizážistiku), postěžujete -li si,že vás bolí záda a hlava, provede masáž.Mladá děvčata si u něho nechávají modelovat třísla (včetně barvení).Epilaci znám a vím, jak je často nepříjemná, proto jsem se rozhodla jí u pana Šipláka vyzkoušet. Strach z nepříjemných pocitů mne vedl k myšlence, abych si nechala "udělat" jen nohy. Nakonec jsem se ale nechala přesvědčit i na podpaží. Nechtěla jsem věřit slovům, že ženy u něho při epilaci usínají. Měl pravdu, ani podpaží jsem téměř necítila. Asi i proto u něho tak často vidíte tolik známých tváří.
Čtenářkám "DÁMY" radím, vyzkoušejte něco jiného, nechte se alespoň někdy rozmazlovat něžným mužem! Stojí to za to!
Vyslechla jsem nechtěně rozhovor, kdy ho jakási klientka přemlouvala, aby vzal dvě děvčata k sobě do kursu, prý si budou otevírat salón a chtějí tam mít dobře zaškolené pracovnice! Asi vědí proč!

Adresa pro zájemkyně o vrcholné prožitky zní:
Venice Beach Club
Dobrovského 22,Praha 7
tel.:20570108, 0607/ 87 12 29, recepce 20570107

Autor: kosmetika JULIA

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Možná vám už dnes dojde trpělivost a pošlete jednoho člena rodiny k šípku. Neustále vámi pohrdá a něco šeptá pod nosem. To vás opravdu štve! Uděláte si s ním pořádek a bude klid! Pokud se…

Nejčtenější články

Doporučujeme