Vyzkoušela jsem za Vás� - Nehtové studio

10. 10. 2000
Vážené Dámy, připravili jsme pro vás zcela novou rubriku s názvem Vyzkoušela jsem za Vás. Dáma.cz pro vás bude testovat různé kosmetické salony a vždy vám přineseme zajímavou reportáž o tom, jak to tam chodí.

Vyzkoušela jsem za Vás� - Nehtové studio

Vážené Dámy, připravili jsme pro vás zcela novou rubriku s názvem Vyzkoušela jsem za Vás. Dáma.cz pro vás bude testovat různé kosmetické salony a vždy vám přineseme zajímavou reportáž o tom, jak to tam chodí. Pokud máte nějaké zajímavé tipy, kde testovat, napište nám o tom e-mailem.

Tentokrát nehtové studio v Praze 2, Dittrichově ul. 22. Nehty tam upravuje bronzová vítězka letošní soutěže "MČR Nail Design" Lucie Čápová. Hovořily jsme spolu o spoustě zajímavých věcí týkajících se manikúry a současných trendů v pěstění nehtů.
Sl. Čápová je také obchodní zástupkyní firmy TROSANI v Praze. Manikérky vlastnící nehtová studia u ní mohou nakupovat za velkoobchodní ceny. Víte, co je vysněné přání mnoha žen a dívek? Ano, v dnešní době, je to upravená ruka s dokonalou manikúrou. Špičková firma zaručující kvalitu laků i úpravu umělých nehtů, to je značka TROSANI. Technologie nepoškozuje přírodní nehty a ty umělé, které od přírodních téměř nerozeznáte, mají enormní trvanlivost! Bronzová vítězka sl. Čápová tohle všechno spojí se svojí neobyčejnou zručností a výsledek je skutečně vidět. Nutno podotknout, že výrobky firmy TROSANI jsou hypoalergenní, neboň řada patentů je od firmy Kulzer (firma zabývající se dentální medicínou).
Jak tedy postupovat při základním ošetření rukou? Čtenářky "Dámy" mohou porovnat s ošetřením u jejich manikérky. Základní manikúra zahrnuje měkčení, vyživení a následné zatlačení a popřípadě odstranění nehtové kůžičky a úpravu uvolněného okraje nehtu. Kůžičku zatlačíme pomocí růžové hůlky, v nutném případě přebytečnou kůžičku odstřihneme nůžkami. Následuje nejen zapilování do požadovaného tvaru, ale i dokonalé začištění volného okraje nehtu. Tímto předcházíme třepení nehtů. Toto ošetření trvá ve studiu Lucie Čápové třičtvrtě hodiny a zaplatíme za něj 200,- Kč. Po základní manikúře je pro mnohé nehty vhodné leštění. Za pomoci speciálních leštících pilníků se nehet promasíruje a vyleští a zároveň se do nehtů zapracuje výživný olej. Do vyleštěných nehtů se pak nedostává voda a drobné nečistoty, čímž se výrazně omezí jejich lámavost. Výhoda: nehty vypadají tak krásně a zdravě, jako by byly nalakované bezbarvým lakem. Takto upravené vydrží několik týdnů. Zaplatíme 150,- Kč. Před manikúrou si můžeme také dopřát ošetření rukou. Ruce si nejprve vlhčíme, pak provedeme peeling rukou jemným peelingem hydratačního charakteru. Nevynecháme ani hřbety rukou a dlaně. Po opláchnutí aplikujeme na ruce masku, 90% žen má ruce suché - tedy masku vitamínovou, zbytek žen může použít masku bylinnou. Ruce zabalíme a necháme v teple 20 minut působit. Po setření zbytku masky aplikujeme vynikající hydrolipid gel! To je dvousložkový gel na ruce pro výživu a hydrataci. Velmi rychle se vstřebává, ruce nezůstávají mastné. Za tuto "omlazující" kúru zaplatíme 310,- Kč.
Masku na ruce a peeling pro domácí použití si můžeme zakoupit hned ve studiu za 530,- Kč. V nehtovém studiu si můžeme zakoupit též laky v řadě nových i klasických odstínů, výživné laky ke zpevnění nehtů (kalcium, ceramidy), vynikající pilníky, odlakovače šetřící nehet, laky na "okousané nehty".
Co říci závěrem, sl. Čápová mě okouzlila i tím, že provádí na klientkách tzv. typologii. Určí, jaký druh laku by se hodil pro Váš typ.
Zanedlouho bude Lucie Čápová otevírat své vlastní studio, kde budou i kadeřníci (muži), kosmetička i pedikér. O adrese budu své čtenářky časopisu "Dáma" včas informovat.
Chcete vyzkoušet na vlastních nehtech dovednost bronzové vítězky sl. Čápové?
Objednejte se na tel.: 0603 817 828.

Autor: JULIA

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, jste osoby praktické a milujete luxusní věcičky. Není divu, že si dopřejte něco nového a užitečného do domácnosti. S rozhazováním financí to ovšem moc nepřehánějte. Nejdříve se…

Nejčtenější články

Doporučujeme