Vyzkoušela jsem za vás Cosmetics Center Dr. Kaskové

26. 2. 2001
Vyzkoušela jsem za vás Cosmetics Center Dr. Kaskové
Hledáte-li zvláštní pracoviště, kterému vládnou energická dáma se svojí dcerou, pak navštivte "Cosmetics Center" Dr.Kaskové na Praze 4.

Vyzkoušela jsem za vás Cosmetics Center Dr. Kaskové

Hledáte-li zvláštní pracoviště, kterému vládnou energická dáma se svojí dcerou, pak navštivte "Cosmetics Center" Dr.Kaskové na Praze 4, v ulici Na Jezerce 20, kousek od nám.Bratří Synků.
Jsou to prostory, které byly vybudovány v suterénu domu. Najdete tu pracoviště pro kosmetičku, kadeřnici, pedikérku, ale i prostor pro astroložku, léčitelku, psychotroničku, působí zde i psycholog.
Mimo to jsou zde i učebny, neboň zde probíhá rekvalifikační studium pro obory kosmetika, nehtová modeláž, vizážistika a barevná typologie. Absolventky mají samozřejmě osvědčení s akreditací MŠMT ČR.


Co se mně na tomto pracovišti líbilo?
Ve studiu "Cosmetics Center" o Vás pečují jaksi celkově. Doporučí Vám jedinečné produkty zdravé výživy od firmy Energy Life Original, nebo např.Guaranal, což jest přípravek působící na výkonnost, bojuje proti stresu, nemá vedlejší účinky. "Cosmetics Center" používá i spousty zajímavých přístrojů, které Vám např.změří hydrataci pokožky, myostimulátory (zvyšují svalovou aktivitu, působí proti celulitidě), ozonizér (hloubkově dezinfikuje, zvlášň vhodný pro aknózní pleň), i ontocomed (využívá iontoforézu, slabý galvanický proud stimuluje kožní tkáně, zapracuje účinné látky do hlubokých vrstev kůže, až do buněčné úrovně), biolampa, colorterapie a léčba drahými kameny.

Hned u vchodu je příjemné masážní kožené křeslo, které klientce zpříjemní chvilku čekání.
Dr.Kasková je velmi sečtělá žena, o kosmetice toho ví opravdu mnoho, o tom svědčí i bohatý doplňkový prodej dekorativní kosmetiky, kosmetik různých značek, zastoupená je zde i japonská "Julia". Je zde realizován i nehtový program, prodlužování nehtů, P-Shine, nehtový design, můžete se seznámit s posledními trendy v úpravě nehtů.

Chcete-li toto horlivé pracoviště navštívit, máte možnost Po-Pá od 9-18 hod., na tel.02/61224845 si můžete domluvit i víkendový termín! To je myslím báječné!

Autor: Kosmetická poradna

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne náhle hraje všemi barvami, protože se k vám vrací vitalita. Sice jen po malých částech, ale přece. Už nejste tak přetažení. Nevrhejte se při pátku na nové úkoly a…

Nejčtenější články

Doporučujeme