Vyzkoušela jsem za Vás�.. Zázrak od FredericM!

28. 11. 2000
Před nedávnem jsem vyslechla v rozhlase "Country" o zázračném přípravku, který paní hlasatelka velmi vychvalovala a hned si jej po telefonu (do konce relace) objednalo 300 žen! To mě zarazilo, a tak jsem za tím šla dál�..

Vyzkoušela jsem za Vás�..
Zázrak od FredericM!


Před nedávnem jsem vyslechla v rozhlase "Country" o zázračném přípravku, který paní hlasatelka velmi vychvalovala a hned si jej po telefonu (do konce relace) objednalo 300 žen! To mě zarazilo, a tak jsem za tím šla dál�..


Firma "FredericM" mě pozvala na svou prezentaci v hotelu Diplomat, a tam jsem měla možnost vyslechnout vše, co je potřeba vědět!
Francouzská společnost "FredericM" je na našem trhu velmi krátkou dobu, teprve asi rok a už má kdejaký fitness její zázračný výrobek (ten, o kterém mluvila paní redaktorka v rozhlase).


Jedná se o řadu s názvem "Body Splash". Tedy v překladu cosi jako "naplácat si na tělo". Jsou to tělové gely a tělové balzámy. Celkem ve 4 barevných odstínech. Podle barev se odlišuje i složení. Tohle všechno působí blahodárně na naší pokožku, která bývá vysušena po koupání v chlorované vodě. Sympaticky zamezují i nadměrnému pocení, prodlužují opálení.
Myjí gel z téhle oceánové řady má samozřejmě hydratační účinky, které vytvoří na těle ochranný film! Strašně mě mrzelo, když zástupce této francouzské firmy s politováním konstatoval, kolik málo žen u nás voní, kolik málo žen si dává ranní sprchu a pak nemohou dopřát tělu ten blažený pocit!


"Body Splash" jsem samozřejmě zakoupila a během několika málo dní jsem paní redaktorce v rozhlase musela dát za pravdu! Moje pleň voní celý den, nepotím se, a pokožka je sametově hebká. Oslovila mě tato francouzská firma, která je původem z Grass, tedy centra a lůna parfémů. Dováží sem nádherné parfémy, dekorativní kosmetiku, se kterou líčí přední vizážisté manekýnky na mola a také šperky!


Máte-li zájem stát se také zákaznicemi této špičkové firmy, či se zakoupit pro sebe nebo své blízké k Vánocům tuto tzv. oceánovou řadu - napište mi do kosmetické poradny. Ráda to všem zprostředkuji!


Aň je nás konečně víc, co budeme vonět celý den!!!
Vaše kosmetická poradna

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V sobotu půjde všechno jako po másle. Jde o vztah s životním partnerem i dětmi. Jenže se to malinko pokazí s rodiči, kteří vám stále rádi mluví do života. Ale vy to nesnášíte a nevíte, jak…

Nejčtenější články

Doporučujeme