Nerovnoměrná pigmentace a pigmentové skvrny trápí spoustu žen: Co s tím?

22. 7. 2020 Reklama
Nerovnoměrná pigmentace a pigmentové skvrny trápí spoustu žen: Co s tím?
Zatímco v zimě nejsou tyto projevy tolik viditelné, díky slunečnímu záření se opět hlásí o slovo. Abyste tedy po létě nevypadala, jako když jste se opalovala přes cedník, je třeba myslet na prevenci ještě dříve, než se sluněním začnete.

Vznik pigmentových skvrn může mít mnoho příčin. Od hormonálních změn, užívání léků, nedostatečné funkce jater, až po genetickou predispozici. Velkou roli však hraje i sluneční záření.

Možná si proto myslíte, že stačí používat opalovací krémy s vysokým SPF. Problém ale je, že běžné ochranné přípravky sice odfiltrují sluneční paprsky a pokožku ochrání, pokud ale máte ke vzniku pigmentových skvrn sklony, jste těhotná nebo kojíte, máte díky hormonálním změnám k hyperpigmentaci větší sklony a běžné opalovací přípravky pro vás nebudou dostačující. Proto je třeba používat speciální péči, která těmto projevům předchází a zabrání jejich vzniku.

Klepněte pro větší obrázek

Chraňte se před hyperpigmentací

Značka Bioderma nabízí produkt Photoderm M SPF 50+, který má lehkou gelovou texturu, poskytuje širokospektrální ochranu a kromě ochrany před sluncem chrání také před modrým světlem, které je hlavním spouštěčem melazmatu. Díky exkluzivnímu patentu Buněčné Bioochrany™ zajišťuje vnitřní biologickou ochranu a zvyšuje imunitu pokožky během pobytu na slunci. Obsahuje též účinnou látku glabridin, která pomáhá omezit proces pigmentace a přitom pleti zajišťuje přirozeně hnědý odstín, sjednocuje barvu a redukuje její nedokonalosti. Photoderm M SPF 50+ nanášejte samostatně, vždy před sluněním a jeho aplikaci pravidelně každé dvě hodiny opakujte.

Klepněte pro větší obrázek

Celoroční péče

Během celého roku pak na prevenci a eliminaci pigmentových skvrn používejte komplexní řadu Bioderma Pigmentbio, která je inspirovanou nejúčinnější dermatologickou léčbou současnosti. Díky technologii LumiReveal™ působí na klíčové příčiny hyperpigmentace, redukuje tmavé skvrny, zabraňuje vzniku nových a rozjasňuje pleť. V ucelené řadě najdete čisticí micelární vodu, denní i noční krém a koncentrované sérum s čistým vitaminem C.

Klepněte pro větší obrázek

Spojte příjemné s užitečným

Na internetovém poradci SunAdvisor pomocí snadného dotazníku diagnostikujete svoji pleť. Na základě výsledku pak získáte doporučení slunečních přípravků vhodných právě pro vás, a to dle typu vaší pleti i místa, kam se chystáte na dovolenou. Pokud si tuto diagnostiku, která vám nezabere více než pět minut, uděláte, dostanete navíc slevu 100 Kč na každý produkt, který vám bude na SunAdvisor doporučen. Slevu tak můžete získat až na pět produktů najednou, dohromady tedy 500 Kč, a to už se vyplatí! 

Více se dozvíte zde.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na závěr směny si oddechnete, že už se nemusíte před šéfem předvádět. Sice vás chválí, ale už jste z toho za celý týden unavení. Na druhou stranu chápete, že si potřebujete trochu zpevnit…

Nejčtenější články

Doporučujeme