Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu

7. 1. 2021
Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu
Láska je nejsilnější lidská emoce. Všichni hledáme někoho, kdo bude s námi sdílet hezké i špatné věci. Kdo s námi bude podnikat dobrodružství a kdo s námi vydrží i naše špatné stránky. Bez ohledu na to, jak hluboce nebo šíleně jsme do někoho zamilovaní, vztah nepřežije, pokud nebudeme vzájemně kompatibilní. Nalezení kompatibility vyžaduje dost času a taky odhodlání, zkuste tedy využít moudrosti astrologie, možná vám to usnadní práci.

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Pro: Beran má rád dobrodružství a je legrace být v jeho přítomnosti, protože je zábavný. Je taky divoký, vášnivý a charismatický. Bude vás neustále do něčeho tlačit a posouvat vaše hranice. Jestli vaše chemie bude v souladu s tou jeho – pak vám to zřejmě vydrží celý život.

Proti: Berani mohou být extrémisté. Mohou být buď zcela zainteresovaní, nebo naopak mohou ignorovat věci, se kterými by bylo potřeba se vypořádat. Není to zrovna v pořádku a vy se budete muset snažit ho ve stresujících situacích podporovat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte k nepečlivějším znamením zvěrokruhu, a proto se vám nelíbí aktuální oslabení profesní stránky. Začínáte dělat zbytečné chyby, které vás připraví o dokonalé výsledky. Nemáte moc…