Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu

16. 1. 2020
Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu
Láska je nejsilnější lidská emoce. Všichni hledáme někoho, kdo bude s námi sdílet hezké i špatné věci. Kdo s námi bude podnikat dobrodružství a kdo s námi vydrží i naše špatné stránky. Bez ohledu na to, jak hluboce nebo šíleně jsme do někoho zamilovaní, vztah nepřežije, pokud nebudeme vzájemně kompatibilní. Nalezení kompatibility vyžaduje dost času a taky odhodlání, zkuste tedy využít moudrosti astrologie, možná vám to usnadní práci.

Beran (21.3. - 20.4.)

Pro: Beran má rád dobrodružství a je legrace být v jeho přítomnosti, protože je zábavný. Je taky divoký, vášnivý a charismatický. Bude vás neustále do něčeho tlačit a posouvat vaše hranice. Jestli vaše chemie bude v souladu s tou jeho – pak vám to zřejmě vydrží celý život.

Proti: Berani mohou být extrémisté. Mohou být buď zcela zainteresovaní, nebo naopak mohou ignorovat věci, se kterými by bylo potřeba se vypořádat. Není to zrovna v pořádku a vy se budete muset snažit ho ve stresujících situacích podporovat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je nejvyšší čas zapomenout na všechny křivdy a nepříjemné věci, které se vám staly. Když se v tom budete pitvat, neposunete se dále. Užírat se minulostí nikomu neprospěje. Spolehněte se na…

Nejčtenější články

Doporučujeme