Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu | Foto: iStock

Foto: iStock

Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu

Láska je nejsilnější lidská emoce. Všichni hledáme někoho, kdo bude s námi sdílet hezké i špatné věci. Kdo s námi bude podnikat dobrodružství a kdo s námi vydrží i naše špatné stránky. Bez ohledu na to, jak hluboce nebo šíleně jsme do někoho zamilovaní, vztah nepřežije, pokud nebudeme vzájemně kompatibilní. Nalezení kompatibility vyžaduje dost času a taky odhodlání, zkuste tedy využít moudrosti astrologie, možná vám to usnadní práci.

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Pro: Beran má rád dobrodružství a je legrace být v jeho přítomnosti, protože je zábavný. Je taky divoký, vášnivý a charismatický. Bude vás neustále do něčeho tlačit a posouvat vaše hranice. Jestli vaše chemie bude v souladu s tou jeho – pak vám to zřejmě vydrží celý život.

Proti: Berani mohou být extrémisté. Mohou být buď zcela zainteresovaní, nebo naopak mohou ignorovat věci, se kterými by bylo potřeba se vypořádat. Není to zrovna v pořádku a vy se budete muset snažit ho ve stresujících situacích podporovat.

Co nás čeká v roce 2022? Podívejte se na předpověď astroložky Martiny Boháčové: 

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. − 21. 5.)

Pro: Býk je nejvěrnější a nejspolehlivější znamení zvěrokruhu. Je taky pracovitý a ambiciózní, takže vám poskytne veškeré pohodlí, které si dokážete představit. Je také velmi expresivní a milující a bude s vámi zacházet jako s královnou.

Proti: Býk je taky nejpaličatější znamení. Nelíbí se mu změny a nebude moc rád dělat kompromisy. Ty mu jsou cizí.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. − 21. 6.)

Pro: Blíženci jsou skvělí komunikátoři, takže se s nimi nikdy nebudete nudit, pokud jde o diskuse. Vždy s nimi budete moct mluvit a racionálně řešit argumenty. Jsou taky velmi okouzlující, vtipní a bude s nimi zábava.

Proti: Blíženci taky milují svobodu a nebudou možná ochotni „obětovat“ život jen vám.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. − 22. 7.)

Pro: Muži Raci jsou milovníci domova. Poskytují pohodlí, teplo, bezpečí a lásku. Taky moc dobře vědí, jak umožnit ženě, aby měla pocit výjimečnosti a cítila se být milována, aniž by ji Rak dusil. Je to taky budoucí skvělý rodič.

Proti: Může být na vás až závislý, a pokud ho někdo citově zraní, může se stáhnout do sebe. Je si taky velmi blízký se svou matkou, a pokud s ním chcete dobře vycházet, musíte se naučit vycházet i s ní.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. − 22. 8.)

Pro: Lvi jsou velkorysí a milující. Pokud vás miluje, doslova vás zasype láskou a uznáním před celým světem. Jsou okouzlující a život s nimi bude „naplno“.

Proti: Jejich hříchem je marnivost. Chtějí být neustále v centru pozornosti, jsou soutěživí a dokážou být agresivní, pokud jejich ego není chvíli hlazené.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. − 22. 9.)

Pro: Panna je nejpraktičtější a nejspolehlivější znamení na Zemi. Muži v tomto znamení rádi řeší problémy a budou stát vždy na vaší straně. Nikdy vás nenechají ve štychu. Rádi o vás budou pečovat, protože smysl pro povinnost mají v krvi. Díky těmto vlastnostem jsou taky dobří manželé a otcové.

Proti: Bohužel jsou ale taky perfekcionisté. Vždy chtějí, aby věci byly perfektní a stoprocentní. Když nebudou, budou vám to pořád připomínat, až vám to poleze na nervy.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. − 23. 10.)

Pro: Muži Váhy jsou sociální tvorové. Věří v rovnováhu a spravedlnost. Vždy budou podporovat to, co je správné. Mají velmi silný morální kredit a neudělají nikdy nic úmyslně, aby vám ublížili.

Proti: Vždy hledají rovnováhu, takže tahle výhoda se může stát nevýhodou v určitých životních situacích. Vzhledem k tomu, že jsou taky sociálně zdatní a milují lidi, existuje možnost, že na vás klidně na nějaké akci zapomenou a budou se věnovat někomu jinému.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. − 22. 11.)

Pro: Štíři jsou loajální a vášniví. Jsou taky velmi sexuálně založení a budou se snažit vždy vás uspokojit.

Proti: Mohou být někdy až moc záhadní, a působit tak nedůvěryhodně. Mohou být rovněž příliš majetničtí a krutí. Neradi odpouštějí. Když vás přichytí při lži, po zbytek života to budete mít na talíři.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. − 21. 12.)

Pro: Střelci jsou chytří, vtipní a rádi prozkoumávají svět. Být s mužem Střelcem znamená rozšiřovat si stále nové obzory.

Proti: Druhou stranou mince je to, že se neradi nudí, takže neustále budete muset něco nového objevovat a nabízet jim nové zážitky, aby se s vámi nezačali nudit a nenašli si někoho jiného.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. − 20. 1.)

Pro: Kozoroh je jedním z nejlepších manželů, protože je loajální, pracovitý a finančně zodpovědný. Rád staví vztah cihlu po cihle, aby měl silný základ, kterým neotřesou ani bouřky. Někdy trvá, než vám dá najevo, co opravdu cítí, ale když už to udělá, bude to s ním na dlouhou trať.

Proti: I když je pracovitý a pilný, může se stát, že to přežene a práci bude stavět na první místo. Může být taky extrémně praktický, až vám bude připadat chladný.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. − 20. 2.)

Pro: Vodnáři jsou inteligentní a zábavní. Rádi cestují a dobře se baví. Pokud jde o sex, rádi experimentují a budou vás chtít potěšit. Jestli toužíte po někom, kdo vás bude psychicky i fyzicky stimulovat, vyberte si Vodnáře.

Proti: Někdy bývají Vodnáři emocionálně vzdálení. Jsou taky velmi tvrdohlaví a dělají něco jen tehdy, pokud oni sami chtějí.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. − 20. 3.)

Pro: Ryby muži jsou kreativní a inteligentní. Budou vědět, jak přerušit napětí tím, že se začnou smát nebo vás ohromí svou oblíbenou písní. Nechtějí totiž nudu. Jsou také skvělými posluchači, asi nejlepšími ve zvěrokruhu. Taky dobře řeší problémy.

Proti: Mohou trpět extrémními výkyvy nálad. Během jedné chvíle mohou přejít z dobré nálady do špatné. Jindy se zase mohou uzavřít do sebe, stáhnout rty a mít je sevřené tak dlouho, dokud se nezeptáte, co se jim stalo.

Doporučujeme

Články odjinud