Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu

20. 1. 2022
Foto: iStock
Vzít si ho, či nevzít? Otestujte si svého nastávajícího podle znamení zvěrokruhu | Foto: iStock
Láska je nejsilnější lidská emoce. Všichni hledáme někoho, kdo bude s námi sdílet hezké i špatné věci. Kdo s námi bude podnikat dobrodružství a kdo s námi vydrží i naše špatné stránky. Bez ohledu na to, jak hluboce nebo šíleně jsme do někoho zamilovaní, vztah nepřežije, pokud nebudeme vzájemně kompatibilní. Nalezení kompatibility vyžaduje dost času a taky odhodlání, zkuste tedy využít moudrosti astrologie, možná vám to usnadní práci.

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Pro: Beran má rád dobrodružství a je legrace být v jeho přítomnosti, protože je zábavný. Je taky divoký, vášnivý a charismatický. Bude vás neustále do něčeho tlačit a posouvat vaše hranice. Jestli vaše chemie bude v souladu s tou jeho – pak vám to zřejmě vydrží celý život.

Proti: Berani mohou být extrémisté. Mohou být buď zcela zainteresovaní, nebo naopak mohou ignorovat věci, se kterými by bylo potřeba se vypořádat. Není to zrovna v pořádku a vy se budete muset snažit ho ve stresujících situacích podporovat.

Co nás čeká v roce 2022? Podívejte se na předpověď astroložky Martiny Boháčové: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, koncem týdne se hodíte do pohody a přestanete mít divnou náladu. Dojdete totiž k názoru, že tím stejně nic nevyřešíte. Pokud se do vás bude navážet někdo z rodiny, tak mu to…

Nejčtenější články

Doporučujeme