Vzorované a barevné punčocháče jsou teď in! Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí

9. 10. 2019
Jestli se ani na podzim a v zimě nedokážete vzdát oblíbených sukní a šatů, pak je jasné, že se neobejdete bez punčocháčů. A právě na ty se letošní módní trendy zaměřují! Jaké byste si měla pořídit, abyste byla nepřehlédnutelná?

Na punčocháčích letos obzvlášť záleží. A jaké že se nosí? Rozhodně ty vzorované! Můžete volit mezi vzory podobnými krajce nebo květům, oblíbený je také geometrický potisk, případně „silonky“, které imitují nadkolenky. Velkým hitem jsou texty či loga značek a nesmí samozřejmě chybět také zvířecí vzory, ať už leopard nebo zebra.

Punčocháče v barvě podzimu

Také punčocháče seženete většinou v černé barvě, nemusíte se ale bát ani jiných odstínů. Nosí se totiž i jednobarevné punčochy v tónech podzimu, jako je vínová, hořčicová nebo khaki. Případně můžete oba trendy zkombinovat a vybrat si například vínovou krajku nebo barevné květy na černém podkladu!

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Užívejte si života a jen nepracujte. Zkuste se více uvolnit a dopřát si něco výjimečného. Když vyrazíte do společnosti, budete nepřehlédnutelní. Začnete přitahovat lidi, kteří jsou úspěšní…

Nejčtenější články

Doporučujeme