Vzpomínky na Afriku

7. 2. 2005
Pro milovníky filmu Vzpomínky na Afriku vychází právě speciální edice Vzpomínky na Afriku 2 DVD + CD! Tato třídisková verze obsahuje DVD film + speciální bonusy, 2.DVD speciální bonusy a 3.CD Soundtrack.

V prodeji bude na DVD od 7. března. 2005.

speciální bonusy na dvd a cd: DISK 1 (DVD): Film Vzpomínky na Afriku Komentář režiséra Sydney Pollacka

DISK 2 (DVD): Píseň Afriky (49.28)* Kinotrailer (2:57)*

DISK 3 (CD): Soundtrack (CD): Hudba: John Barry Obsahuje následující skladby: Main Title (I Had a Farm in Africa) (3:07) Flying Over Africa (3:22) Let The Rest of the World Go By (3:12) End Title (You Are Karen) (4:03)

Robert Redford a Meryl Streep hrají hlavní role v tomto slavném filmu od oscarového® režiséra Sydney Pollacka. Tento mistrně natočený a překrásně výpravný příběh hluboké lásky a bolestivé ztráty získal roku 1985 sedm Oscarů®, za nejlepší film, režii, scénář podle předlohy, kameru, původní hudbu, výpravu a nejlepší zvuk.

Vzpomínky na Afriku patří mezi největší romantické filmy všech dob. Scénář filmu Vzpomínky na Afriku, vznikl podle literárního díla dánské spisovatelky Karen Blixen (ve filmu ji ztvárnila Meryl Streep). Karen, žena obdivuhodně pevné vůle, přijíždí kolem roku 1914 do Keni, aby zde se svým manželem, který příliš neoplývá věrností, baronem Von Blixenem (Klaus Maria Brandauer), řídila kávovou plantáž. Ke svému překvapení začne Karen brzy zcela propadat kráse této exotické země, místních lidí i tajemného bílého lovce Denyse Finche Hattona (Robert Redford).

informace o filmu: Země původu: USA, 1985 Režie: Sydney Pollack Kamera: David Watkin Střih: Pembroke J. Herring, Sheldon Kahn, Fredric Steinkamp, William Steinkamp Hudba: John Barry Hrají: Meryl Streep, Robert Redford, Klaus Maria Brandauer, Michael Gough, Malick Bowens, Maryam d'Abo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Když dnes vezmete za své tvrzení, že kdo nehraje, ten taky nevyhrává, tak se můžete dostat do pořádného maléru. Nebude to nic příjemného, ale dá se to zvládnout, když hodíte zpátečku bez…

Nejčtenější články