Vzrušující sex ve vaně: Na co si dát pozor, co si připravit a jak si neublížit?

Vzrušující sex ve vaně: Na co si dát pozor, co si připravit a jak si neublížit?

Jaro se sice pomalu blíží, venku ale zatím pořád vládne zima. Horká koupel pro zahřátí proto jistě přijde vhod, tak proč k ní nepřizvat i partnera? Milování ve vaně vás rozehřeje na hodně dlouho!

Nepodceňte přípravu

Aby se romantická koupel vydařila k oboustranné spokojenosti, není radno podceňovat přípravu. Voda by měla být teplá tak, aby zahřála a vyhovovala vám oběma. K romantické atmosféře můžete přispět zapálením svíček, pozor ale na jejich rozmístění, abyste se o ně během koupele nepopálili nebo jejich shozením nezaložili požár. Nezapomeňte také na bublinky, a to zevnitř i zvenčí. Voňavá bublinková koupel je příjemná a na náladě se pozitivně odrazí i prosecco či sekt plný bublinek.

Jak si vyrobit šumivé bomby do koupele? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Pozor na vodu

S Archimedovým zákonem „Těleso ponořené do kapaliny…“ jste jistě obeznámena už z dob základní školy. I když si už možná nepamatujete jeho přesné znění, jistě jste zaznamenala, že hladina vody se zvýší, jakmile se naložíte do vany. V případě koupele ve dvou se výše hladiny zvedne o to víc, takže je třeba s tím počítat, stejně jako s faktem, že během sexu pravděpodobně dojde k pohybu, který může vodu z vany vytlačit. Pokud nechcete vytopit sebe ani sousedy, berte na to ohledy.

Pokračování 3 / 5

Voda není lubrikant

Nezapomínejte, že voda, ačkoliv je mokrá, nemá vlastnosti lubrikantu, spíš naopak, při sexu ve vodě to občas může pěkně drhnout. Nezapomeňte si tedy vzít na pomoc lubrikační gel na vodní bázi, který ve vodě obstojí. Uvidíte, že milování ve vaně bude hned příjemnější! Buďte také opatrná, co se týče výběru přípravků do koupele. Běžné pěny, oleje a šumivé bomby z drogerie by vám totiž během penetrace mohly způsobit podráždění, nebo dokonce infekci. Zaměřte se proto raději na ty ze sexshopu, které se žhavými hrátkami počítají. Některé dokonce obsahují afrodiziaka a feromony pro navození ještě žhavější nálady!

Pokračování 4 / 5

Vzhůru na sex

Co se týče koupelových poloh, jsou možnosti dost omezené. Můžete vyzkoušet klasického misionáře, chcete-li ale něco speciálního, zkuste polohu, kdy se oba pohodlně opřete o jeden konec vany a půjdete si navzájem vstříc svými klíny. Fungovat bude také pozice na koníčka, kdy se partnerovi posadíte do klína a budete si určovat rychlost a intenzitu průniku, nebo zezadu, kdy získáte stabilitu přidržováním se o okraj vany. V každém případě ale určitě pomůže protiskluzová podložka nebo samolepky na dně vany.

Pokračování 5 / 5

Následná péče

Pokud se chcete cítit jako v luxusu i poté, co opustíte vanu, pomozte tomu. Ještě před koupelí dejte ručníky i župany nahřát na topení, uvidíte, jak to po vynoření se z vany uvítáte. A jelikož horká voda vysušuje kůži, nepodceňte ani péči o ni a mějte po ruce hydratační tělové mléko. Tím se můžete natřít s partnerem navzájem a kdo ví? Třeba z toho bude další kolo milování!

Doporučujeme

Články odjinud