Vztah s mladším mužem: Co byste měla očekávat a na co se připravit

14. 5. 2019
Vztah s mladším mužem: Co byste měla očekávat a na co se připravit
Dalo by se říct, že vztah s mladším mužem je v poslední době téměř módní záležitostí. Pokud jste se do této situace dostala, měla byste se rozhodnout, co od ní čekáte a v čem by mohl být problém. Pamatujte ale, že někdy výjimky potvrzují pravidlo!

Mladší muži mají jiné priority

Chodíte-li s mladším mužem, může se stát, že se vaše priority a životní cíle budou lišit. Například on bude trávit spoustu času v kanceláři, protože chce pracovat na svojí kariéře a udělat si jméno, zatímco vy budete dávat přednost společně strávenému času, na který on si nebude moct vzít volno. Nebo naopak, zatímco vy si chcete užívat klidu a „rodinného“ života, on by nejraději každý večer hýřil po večírcích a o víkendech raději vyrazil s kamarády na tah než s vámi na výlet. Když chodíte s mladším mužem, musíte se zkrátka smířit s tím, že se pravděpodobně budete nacházet v jiných fázích života.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Místo stereotypních domácích prací se raději věnujte koníčkům. Rodině se to nejdříve nebude líbit, ale nakonec uzná, že jste opravdu talentovaní. Vložený čas a píle jsou opravdu na místě.…

Nejčtenější články

Doporučujeme