Wellness Balnea láká veřejnost nejen na bohatý odborný i doprovodný program, ale též na řadu novinek!

5. 10. 2009
Wellness Balnea láká veřejnost nejen na bohatý odborný i doprovodný program, ale též na řadu novinek!
Již popáté se ve dnech 8. – 10. října koná veletrh Wellness Balnea, zaměřený na wellness, rehabilitaci, regeneraci a odpočinek. Každý, kdo se chystá vybavit si své vlastní domácí „wellness centrum“ nebo má v plánu rozjet podnikání v tomto oboru, by měl rozhodně přijít nasbírat inspiraci.

Klepněte pro větší obrázek Veletrh současně představí spousty novinek, mezi kterými nebudou chybět zcela nové rehabilitační vany firmy BTL či ukázky ozónové koupele rukou. Příznivci masáží mohou zase navštívit celodenní program s ukázkami nejrůznějších masáží – od těch klasických, až po netradiční jako Lomi Lomi nebo Čínskou energetickou. Významným hostem bude pan Oliver Aron z Francie, zakladatel Massage Academy, který předvede ukázky z masážní školy z Francie.
  

Na veletrhu Wellness Balnea se budou prezentovat všichni významní dodavatelé zboží aKlepněte pro větší obrázek služeb pro trh wellness – návštěvníci mohou zhlédnout například vybavení pro vodní procedury (bazény, whirlpooly, dřevěné vany), horké procedury (sauny, páry), fitness i wellness centra či potřeby pro masáže a kosmetické služby.
Lákavý je i doprovodný program – jsou připravené přednášky na téma zdravé výživy a hubnutí, ukázky mnoha typů relaxačních i rekondičních masáží, seminář pro zájemce o zdravotním cvičení Tai-chi nebo možnost vyzkoušet si diagnostiku pomocí iridologie. Profesionálové ocení odbornou konferenci s tematikou „Profesionální wellness centrum“, kterou zaštítilo profesní sdružení firem z oboru.

Souběžně s veletrhem WELLNESS BALNEA budou probíhat následující akce:
Beauty Styl –  1. mezinárodní veletrh kosmetiky, estetiky, kadeřnictví, nehtového designu, bižuterie a módních doplňků
HARMONIE – 14. mezinárodní veletrh zdravé výživy, biopotravin a potravinových doplňků
FITNESS EXPO – výstava fitness, posilovacích strojů, doplňků a sportovní výživy
Více informací o veletrhu Wellness Balnea najdete na www.wellness-balnea.cz
Další informace k jednotlivým veletrhům naleznete na www.terinvest.com.

Zdroj: ConPro

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani slovy neumíte popsat, jak se těšíte domů z práce. Už tam nechcete být ani minutu. Svých problémů máte dost, a ještě se staráte o nadřízeného, který má potíže se správným rozhodováním.…

Nejčtenější články

Doporučujeme