Wellness marathon se blíží...

24. 5. 2010
Wellness marathon se blíží...
Přijďte si v neděli 6. června zacvičit do O2 Areny, odreagovat se od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici. Zažijte ten skvělý pocit, kdy jste středem vesmíru, když cvičíte na ploše O2 Arény spolu s 2.000 tisíci nadšenými účastníky WELLNESS MARATHON.

Klepněte pro větší obrázek

Celkem si můžete vybírat z 24 lekcí vedenými těmi nejlepšími lektory, zacvičí si s vámi i řada celebrit jako je Zora Jandová, Anife Vyskočilová nebo David Huf a hlavně zažijete největší ZUMBA PARTY! Fenomén letošního roku bude finálovou hodinou hlavní stage O2 Arény.

Na 100 kolech se pojede Schwinn Cycling Convention. Nebudou chybět inspirující workshopy, představí se řada novinek. Proběhne wellness výstava výrobků a služeb, na 30 stánků s atraktivním zbožím. Novinkou bude hlídání dětí pro cvičící maminky a diagnostická místnost. Bohatý doprovodný program, exhibice a tombola plná cen. Finále soutěže Děti Fitness aneb sportem proti drogám...

„WELLNESS je o pohodě a dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Klepněte pro větší obrázek

Neděle 6. června, O2 Aréna, Českomoravská, Praha 9

VSTUPENKY za 495,- Kč (na místě za 595,- Kč) na všech prodejních místech Sazka a.s., tel.: 266 121 122 nebo www.sazkaticket.cz (ID akce =1501933) Pozor, vstupenka je zároveň slevou 500,-Kč na obuv a oblečení ADIDAS, které si můžete objednat na www.adidas.benesport.cz nebo zakoupit přímo na akci v O2 Aréně! Sleva je platná při objednávce oblečení ADIDAS vyšší než 1.000,-Kč a platí do 30. června 2010.

Aktuální program akce najdete na: www.wellnessclub.cz/marathon.html

ČTĚTE TAKÉ:
Pozor, dámy: Jsou věty, které muže rovnou vyženou z postele!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v příjemném vztahu s vaším znamením, a proto se vám daří zejména v práci. Jste komunikativní, sdílní a nápomocní. Nadřízený má s vámi veliké plány. Pokud jste od něj obdrželi…

Nejčtenější články

Doporučujeme