Wellness weekend 2000

19. 6. 2000
Projekt WELLNESS 2000 Vám umožní blíže se seznámit s životním stylem nového tisíciletí. Vybrat si můžete hned z několika nabízených forem. Prožijete zde sportovně-relaxačně-naučný víkend, při kterém se seznámíte s životním WELLNESS stylem.

WELLNESS 2000

Millenium přináší nový životní styl

V souvislosti se zdravým životním stylem se setkáváme, pro mnohé s dosud neznámým pojmem WELLNESS. Lidem zde již nejde jen o tělesnou kondici ( u nás známý aerobic či fitness), ale o zdravý životní styl, vyjadřující celkový pocit fyzické, psychické a stravovací pohody.

Síla WELLNESS spočívá ve vyváženosti a integraci pěti základních složek

diagnostika - je dobré znát svůj zdravotní stav
aerobic - aerobní zatížení, též běh, kolo squash aj.
psychika - zvládnutí stresu pomocí relaxace
fitness - anaerobní, tzv. cílené tvarování postavy
strava - kontrola váhy a stravovacích návyků.

Wellness rozhodně není  o každodenním tréninku, ale o cíleném přístupu ke zdraví. Člověk zde přebírá osobní zodpovědnost za své zdraví. Dnes již víme, že nám známé pilíře zdraví - pohyb, psychika a strava - vedou k prodloužení života a k prevenci civilizačních chorob.

Wellness lze přirovnat ke kolu, jehož loukotě tvoří pět oblastí životního stylu. A osou kola je zde vlastní zodpovědnost. Každá z pěti složek má vliv na celkový zdravotní stav, a proto nelze žádnou z nich  opomenout. Jen rovnováha mezi všemi znamená úspěch - zdraví.

Projekt WELLNESS 2000 Vám umožní blíže se seznámit s životním stylem nového tisíciletí. Vybrat si můžete hned z několika nabízených forem.

WELLNESS WEEKEND - po dobu tří dnů vás svou přívětivostí, pohostinností a krásou přivítají Staré Splavy u Máchova Jezera (80km od Prahy). Prožijete zde sportovně-relaxačně-naučný víkend, při kterém se seznámíte s životním WELLNESS stylem.Čeká vás zde relaxace pod vedením zkušené PhDr. Lenky Čadové. Aerobic v podání známých profi instruktorů. Své tělo si protáhnete též v posilovně a to pod dohledem osobních trenérů. Výsledky vašeho snažení a kondice vyhodnotí tzv. Bodystat, na jehož základě vám bude navržen osobní program od specialisty na zdravý životní styl - Michaela Zimy. Nejen pohybem živ je člověk, takže vás kromě výše uvedených aktivit čeká grilování s kytarou, projížďka parníkem po jezeře a slavnostní večeře ve vinárně u Tomáše. Překvapením pro vás bude i osobní Wellness párty.

Pokud máte v tuto chvíli pocit, že Vás čeká naprosto netradiční víkend, který vám ukáže nový směr a cestu, jak se cítit dobře a vypadat lépe, tak máte 100% pravdu.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA WELLNESS VÍKEND

Jméno:

Adresa:

Telefon:_  Rodné číslo:

Termín: - 30.6.-2.7. s Michalem Vítkem     

  1. 5.-8.7. s Janou Votápkovou

Podpis:

Kontakt od:Dáma.cz

Přihlášku vytiskněte, vyplňte a zašlete spolu s dokladem o zaplacení částky 1590,- Kč (složenkou C nebo převodem na účet číslo: 151382499/0600, jako VS uveďte RČ bez lomítka)
na adresu: MZ - WELNESS, Štůrova 543, 142 00 Praha 4
Cena všech víkendů je 1590,- Kč.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Senzační náladu zrovna nemáte, ale jste rádi, že vedoucímu už dochází vaše potřebnost. Nikdy jste nedělali nic napůl, protože to prostě neumíte. Nadřízený si všimnul vašich skvěle…

Nejčtenější články

Doporučujeme