Wellness weekend 2000

19. 6. 2000
Projekt WELLNESS 2000 Vám umožní blíže se seznámit s životním stylem nového tisíciletí. Vybrat si můžete hned z několika nabízených forem. Prožijete zde sportovně-relaxačně-naučný víkend, při kterém se seznámíte s životním WELLNESS stylem.

WELLNESS 2000

Millenium přináší nový životní styl

V souvislosti se zdravým životním stylem se setkáváme, pro mnohé s dosud neznámým pojmem WELLNESS. Lidem zde již nejde jen o tělesnou kondici ( u nás známý aerobic či fitness), ale o zdravý životní styl, vyjadřující celkový pocit fyzické, psychické a stravovací pohody.

Síla WELLNESS spočívá ve vyváženosti a integraci pěti základních složek

diagnostika - je dobré znát svůj zdravotní stav
aerobic - aerobní zatížení, též běh, kolo squash aj.
psychika - zvládnutí stresu pomocí relaxace
fitness - anaerobní, tzv. cílené tvarování postavy
strava - kontrola váhy a stravovacích návyků.

Wellness rozhodně není  o každodenním tréninku, ale o cíleném přístupu ke zdraví. Člověk zde přebírá osobní zodpovědnost za své zdraví. Dnes již víme, že nám známé pilíře zdraví - pohyb, psychika a strava - vedou k prodloužení života a k prevenci civilizačních chorob.

Wellness lze přirovnat ke kolu, jehož loukotě tvoří pět oblastí životního stylu. A osou kola je zde vlastní zodpovědnost. Každá z pěti složek má vliv na celkový zdravotní stav, a proto nelze žádnou z nich  opomenout. Jen rovnováha mezi všemi znamená úspěch - zdraví.

Projekt WELLNESS 2000 Vám umožní blíže se seznámit s životním stylem nového tisíciletí. Vybrat si můžete hned z několika nabízených forem.

WELLNESS WEEKEND - po dobu tří dnů vás svou přívětivostí, pohostinností a krásou přivítají Staré Splavy u Máchova Jezera (80km od Prahy). Prožijete zde sportovně-relaxačně-naučný víkend, při kterém se seznámíte s životním WELLNESS stylem.Čeká vás zde relaxace pod vedením zkušené PhDr. Lenky Čadové. Aerobic v podání známých profi instruktorů. Své tělo si protáhnete též v posilovně a to pod dohledem osobních trenérů. Výsledky vašeho snažení a kondice vyhodnotí tzv. Bodystat, na jehož základě vám bude navržen osobní program od specialisty na zdravý životní styl - Michaela Zimy. Nejen pohybem živ je člověk, takže vás kromě výše uvedených aktivit čeká grilování s kytarou, projížďka parníkem po jezeře a slavnostní večeře ve vinárně u Tomáše. Překvapením pro vás bude i osobní Wellness párty.

Pokud máte v tuto chvíli pocit, že Vás čeká naprosto netradiční víkend, který vám ukáže nový směr a cestu, jak se cítit dobře a vypadat lépe, tak máte 100% pravdu.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA WELLNESS VÍKEND

Jméno:

Adresa:

Telefon:_  Rodné číslo:

Termín: - 30.6.-2.7. s Michalem Vítkem     

  1. 5.-8.7. s Janou Votápkovou

Podpis:

Kontakt od:Dáma.cz

Přihlášku vytiskněte, vyplňte a zašlete spolu s dokladem o zaplacení částky 1590,- Kč (složenkou C nebo převodem na účet číslo: 151382499/0600, jako VS uveďte RČ bez lomítka)
na adresu: MZ - WELNESS, Štůrova 543, 142 00 Praha 4
Cena všech víkendů je 1590,- Kč.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále září vám prospívá a neděláte si starosti s tím, co bude další den. Nyní si užíváte všech krás kolem sebe a vážíte si lidí, kteří jsou vám nablízku. V žádném případě neseďte doma a…

Nejčtenější články

Doporučujeme