Wendy: Nejsem žrout!

15. 11. 2005
Wendy: Nejsem žrout!
Znáte Václavu Zapletalovou? Pokud váháte, stačí připomenout její přezdívku. WENDY. Devatenáctiletou kosmetičku z Chebu sledoval celý národ den co den v reality show VyVolení. Po prohraném Duelu s Jindřichem pro Wendy hra o ceny v hodnotě jedenácti milionů korun skončila.

Jako odstupné získala od Tipsportu devadesát tisíc korun a deset tisíc korun na sázku. Mladá žena s hezkým úsměvem neváhala, částku rozdělila na dvě poloviny a vsadila si na celkového vítěze a desátého vyřazeného. NejVyVolenějším z VyVolených podle ní bude Vladko, dalším vyřazeným Emil.

Jako odstupné jste po prohraném Duelu dostala od Tipsportu šek na devadesát tisíc korun. Už víte, jak s penězi naložíte? Je to skvělé, ale zatím vůbec nemám představu. Až budu mít více klidu, tak si to pořádně rozmyslím.

Věděla jste, že lidé mohou na VyVolené sázet? Tušila jsem to. Vím, že se sázelo například i na SuperStar.

Vsadila jste si někdy? Ne, bylo to poprvé.

Proč podle vás ženy nesázejí v takovém rozsahu jako muži? Asi se tolik nevyznají ve sportu. Chlapi, kteří se pravidelně dívají na fotbal a hokej, mají větší šanci uspět. Sledujete sportovní události? Mám ráda hlavně hokej. Fandím české reprezentaci, když hraje na mistrovství světa nebo na olympijských hrách.

Kdybyste si byla jistá výsledkem nějakého sportovního utkání, vsadila byste vysoký finanční obnos? To asi ne. Tak jistá výsledkem bych si nikdy nebyla.

Václava není příliš časté jméno. Líbilo se vám, když jste byla v pubertě? To víte, že ne! Úplně jsem šílela. Ale dnes už to vidím jinak. Líbí se mi, že jméno Václava není všední. Určitě je zajímavé.

Co budete dělat v nejbližších dnech, až se vrátíte domů? Především si chci pořádně odpočinout. Musím se hlavně vyspat. Také si chci dát do pořádku vlasy, obličej, nehty, prostě takové ty ženské záležitosti.

Ve vile jste se několikrát zmínila o tom, že chcete zhubnout. Jak to chcete provést? Ráda jím, to ano. Ale ne tolik, jak to bylo prezentováno. Je pravda, že když jsem přišla do vily, nemusela jsem jíst skoro vůbec. Jím, když mám stres, a toho bylo ve vile dost. Cvičit mě tam nebavilo. Chtěla bych zhubnout, zpevnit tělo. Žádný recept na to ale nemám. Řeknu vám ho, pokud se mi to podaří.

Pro mnohé diváky teď představujete jedlíka. Není to trochu nespravedlivé? Ve skutečnosti nejste tak „při těle“, jak se zdálo při sledování reality show... Jo, to mi říká každý. Já vážně nejsem ten žrout, který chtěl sežrat všechny lidi ve vile.

Máte představy o své budoucnosti? Láká vás showbyznys? Chtěla bych to někam dotáhnout. Uvidíme, zda přijdou nějaké nabídky. Nebránila bych se ani reklamě, i když pochopitelně mám svoji hranici, za kterou bych nechtěla zajít.

Miloš Klíma, Tipsport

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak plodné a pohodové období by vám mohla všechna znamení jenom závidět. Milí Střelci, nyní se můžete vážně prosadit, stačí si jen věřit! S nadřízeným jste jedna ruka, k tomu si rozumíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme