Wesley Snipes dostává denně pořádnou nakládačku

30. 8. 2002
Wesley Snipes dostává denně pořádnou nakládačku
Filmové hvězdy se uchylují k nejrůznějším praktikám, aby co nejlépe vnikly do postav, které mají ztvárnit. Jednu z metod využil i Wesley Snipes. Pro připravovaný snímek Undisputed, ve kterém má hrát uvězněného boxera, podstupuje náročný výcvik.

Wesley Snipes dostává denně pořádnou nakládačku

Klepněte pro větší obrázek Filmové hvězdy se uchylují k nejrůznějším praktikám, aby co nejlépe vnikly do postav, které mají ztvárnit. Jednu z metod využil i Wesley Snipes (40). Pro připravovaný snímek Undisputed, ve kterém má hrát uvězněného boxera, podstupuje náročný výcvik. Rozhodl se stát skutečným boxerem. Začátky jsou však krušné a mimo náročný trénink a upravenou stravu denně čeká herce i pořádná nakládačka.


Wesley je přesvědčen, že by neměl šanci zazářit v roli boxera, aniž by opravdu pochopil, co je to rána od chlapa těžké váhy. „Když dostanete ránu, tak ji opravdu dostanete, a pak to pořádně bolí. Před kamerou to trvá jen dvě tři minuty, ale musí to být dokonalé,“ prohlašuje Snipes.


Klepněte pro větší obrázek Černošská hvězda hororu The Blade podstupuje každodenní trénink, který mimo jiné zahrnuje absolutní sexuální půst. Wesley dodává: „Snažím se ze sebe dostat maximum, to nejlepší. Možná to nebude stačit, ale zmobilizuji všechny síly, co ve mně jsou.“ A je to opravdu úctyhodný závazek, neboň jednatřicátého července Snipes oslavil už čtyřicáté narozeniny. O věku odmítá mluvit, dokonce s oblibou tvrdí, že je o dvacet let mladší.


Wesley však není v silových sportech žádný nováček. Může se například chlubit pátým stupněm v karate, černým páskem. Ovládá i velmi tvrdé brazilské válečné umění Capoeira. „Cítím se báječně. Je to vše ve vaší mysli, v ní se odráží váš skutečný věk. Záleží také na tom, co jíte, jak žijete, jak myslíte. Já jsem milovník mořských plodů. Jsem alergický na mušle, ale jinak zbožňuji naprosto všechny plodu oceánu,“ směje se černá hvězda hollywoodského filmu. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Není všechno zlato, co se třpytí. Ve vztahu to nevypadá dobře. Prostě si lezete na nervy a navzájem se osočujete z věcí, které jsou bezvýznamné. Jindy byste to neudělali, ale máte špatnou…

Nejčtenější články

Doporučujeme