Will Smith si myje hlavu pouze minerálkou

18. 4. 2002
Will Smith si myje hlavu pouze minerálkou
Svých vlasů si černošský komik Will Smith, hrdina slavného filmu Muži v černém, velmi považuje. Proto o účes velmi pečlivě a cílevědomě pečuje.

Will Smith si myje hlavu pouze minerálkou

Svých vlasů si černošský komik Will Smith (33), hrdina slavného filmu Muži v černém, velmi považuje. Proto o účes velmi pečlivě a cílevědomě pečuje. Při mytí používá zásadně speciální minerální vodu, kterou si nechává dovážet z jedné přírodní rezervace na Islandu. Tekutina musí mít dokonale vyváženou hladinu minerálních prvků a téměř nulový obsah těžkých kovů.

Smith je svými černými kudrlinkami natolik posedlý, že islandskou vodu každé tři měsíce testuje několika chemickými analýzami, aby vyloučil styk své hřívy s jakoukoliv škodlivinou. „Nechci jednou dopadnout jako ty stárnoucí celebrity, které mají čelo do půli hlavy nebo si dokonce nechávají všelijak nastřelovat a implantovat vlasy. Snažím se podobným problémům spíše předejít, než je řešit, až bude pozdě,“ obhajuje poněkud výstřední chování herec.

Nedávno kvůli své vlasové obsesi způsobil nemalé problémy producentům filmu Ali, ve kterém hraje hlavní roli. V jedné scéně měl totiž proběhnout v silném dešti, který byl vytvořen ve studiu. „Pro pana Smitha jsme museli dovézt několik galonů drahé minerální vody, aby jeho deštivá scéna mohla být vůbec natočena! Prohlásil, že nic jiného si na hlavu lít nenechá,“ stěžoval si nešňastně novinářům jeden z producentů filmu.
O tom, jaká kosmetická řada přípravků pro péči o vlasy je v kombinaci se speciální minerální vodou nejvhodnější, prozatím Will mlčí. Blízcí přátelé však komika podezírají, že se pouští do prapodivných experimentů i se zvířecím trusem.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V životě se stane spousta věcí, ale s takovým pracovním zápřahem jste úplně nepočítali. Stalo se to doslova ze dne na den. Tak se můžete aspoň na něco vymlouvat. Opět opakujeme, ať…

Nejčtenější články

Doporučujeme