William a Kate touží po dětech. Jak velkou chtějí mít rodinu?

13. 9. 2012
William a Kate touží po dětech. Jak velkou chtějí mít rodinu?
Vévodský pár z Cambridge plánuje co nejdříve rodinu. William s Kate už se i shodli, kolik chtějí mít potomků.

Ostře sledovaný britský pár William a Kate během své cesty do Singapuru vyrazil na procházku do města, kde je oslovil malý chlapec. Našel kuráž zeptat se, jak velkou chějí mít rodinu. William odpověděl bez zaváhání: "Plánujeme dvě děti!"

Dobře informované zdroje z Buckinghamského paláce tvrdí, že pár, který je po princi Charlesovi a Camille první v pořadí na britskou korunu, se už o potomky nějakou dobu snaží. A spěchají už proto, že oba jsou prý "v tom nejlepším věku," tedy čerstvě po třicítce.

William a Catherine také navštívili zdejší botanickou zahradu, kde si prohlédli orchidej pojmenovanou po Williamově matce princezně Dianě. Ta roku 1997 tragicky zemřela pouhý týden před tím, než ji měla slavnostně pokřtít. Nyní získal svou orchidej i William s Kate. Je jemně růžová a oficiální název zní Vanda William.

Princ William s manželkou se byli podívat na v singapurské botanické zahradě na hybridní orchidej, která nese jméno matky prince Williama Diana, Princess of Wales.

Britský Královský pár William s Kat na návštěve v prezidentském paláci. Kate zářila ve fialkových šatech.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile vyjdete z práce, spadne vám kámen ze srdce. Tento týden se vám moc nedařilo. Tlak ze strany šéfa je podle vás zbytečné, a kvůli tomu se vám špatně pracuje. Už na to nemyslete a…

Nejčtenější články

Doporučujeme