Johnny Depp vyhrál soud s bývalou manželkou: Jaké krásky ho milovaly i nenáviděly

2. 6. 2022
Johnny Depp vždy patřil k nejobsazovanějším hercům v Hollywoodu a jeho role ve filmech Střihoruký Edward, Ospalá díra, Karlík a továrna na čokoládu nebo Piráti z Karibiku jsou nezapomenutelné. Krutý zlom v jeho kariéře ale nastal tehdy, když ho jeho bývalá manželka Amber Heard obvinila z domácího násilí, což vedlo k tomu, že se nabídky přestaly hrnout. V posledních týdnech probíhal drsný veřejný soud a nyní byl vyřčen rozsudek, který dal za pravdu Deppovi. Blýská se Johnnymu na lepší časy?

Jennifer Grey

Hvězda kultovního filmu Hříšný tanec Jennifer Grey a Johnny Depp spolu chodili pouhý rok v roce 1987 poté, co se Grey rozešla se svým snoubencem, hercem Matthewem Broderickem. Herečka několikrát zmínila, že nepoznala opravdovou vášeň, dokud nepoznala Deppa. Na jejich vztah vzpomíná jako na jeden z nejvášnivějších v jejím životě a říká, že herec stál za všechny těžkosti, kterým kvůli jejich vztahu musela čelit. „Jsem zamilovaná, docela jistě poprvé v životě… Je milý, zábavný, chytrý, morální, přemýšlivý, uctivý,“ napsala si herečka tehdy do svého deníku. Přiznala také, že ji Depp požádal o ruku po pouhých dvou týdnech vztahu, nakonec to ale byla ona, kdo vztah ukončil, když tehdejšímu idolovi nechala vzkaz v hotelovém pokoji, zatímco on byl na schůzce. Podle jejích slov vztah po devíti měsících neustál Deppovu rychle rostoucí slávu.

Jaký byl Johnny Depp loni v Karlových Varech? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Sami si musíte přiznat, že jste na konci sil. Listopadové dny byly náročnější, než jste čekali. Ruku na srdce. Nyní si zasloužíte klidnější prosincové období, které vás posune kupředu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme