Winona Ryderová léčí bolest smíchem

22. 5. 2002
Winona Ryderová léčí bolest smíchem
Slavná hollywoodská herečka Winona Ryderová se při natáčení s komikem Adamem Sandlerem cítí po dlouhé době zase psychicky ve formě. Tato mladá hvězda se sklony k melancholii a občasné kleptomanii tvrdí, že po boku potrhlého komika ji život zase začíná připadat přinejmenším snesitelný. Během natáčení filmu Deeds spolu vyváděli tak divoké kousky, že jeden z nich skončil nedávno zlomeninou Winoniny útlé ručky! Rozdováděná hvězda si však bolestivé zranění pro záchvat smíchu ani neuvědomila.

Winona Ryderová léčí bolest smíchem

Klepněte pro větší obrázek

Slavná hollywoodská herečka Winona Ryderová (30) se při natáčení s komikem Adamem Sandlerem cítí po dlouhé době zase psychicky ve formě. Tato mladá hvězda se sklony k melancholii a občasné kleptomanii tvrdí, že po boku potrhlého komika ji život zase začíná připadat přinejmenším snesitelný. Během natáčení filmu Deeds spolu vyváděli tak divoké kousky, že jeden z nich skončil nedávno zlomeninou Winoniny útlé ručky! Rozdováděná hvězda si však bolestivé zranění pro záchvat smíchu ani neuvědomila.

Scénář nového filmu Deeds přinutil oba herce k divoké jízdě na kole. Sportovní výkon se bohužel nevydařil a Winona si zlomila při pádu z bicyklu ruku. Její pohotový kolega dokázal poměrně ošklivé zranění obrátit v naprostou frašku. Ryderová se sice válela na zemi v záplavách slz, ne však bolesti, ale smíchu.

„Dokud jsem nezačala dělat na snímku Deeds, neměla jsem při natáčení žádné zranění. Natož abych si zlomila kost! V inkriminované pasáži jsme se s Adamem v Central Parku řítili po schodech dolů. Měla jsem dlouhé podpatky a jeden z nich se mi zasekl do pedálu. Letěla jsem dolů hlava nehlava a zlomila si kost. Oba jsme se tak smáli, že jsem ani nedokázala Adamovi odpovědět, jestli jsem v pořádku. Vlastně jsem ani nevěděla, že je kost zlomená. Sandler v praxi dokázal, že smích dokáže nejen léčit, ale funguje i coby anestezie. Bolest jsem naplno začala cítit, až po ukončení natáčení. Nakonec jsem samozřejmě skončila u doktora,“ popisuje nehodu rebelská herečka, která například ztvárnila jednu z hlavních rolí ve čtvrtém pokračování Vetřelce. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, v rodinném kruhu vládne zvláštní nálada. Už máte dost chování jednoho člena rodiny, a proto mu sdělíte svůj názor a srovnáte ho. Protistrana na vás bude hledět s otevřenou…