WORLD OF BEAUTY & SPA

2. 9. 2008
WORLD OF BEAUTY & SPA
Hledáte námět pro rozšíření a zatraktivnění svého pracoviště, kosmetického salonu, spa zařízení či hotelu? Zajímají Vás novinky a trendy v oblasti kosmetiky, wellness, manikúry a pedikúry? Zajímají Vás praktické ukázky exotických masáží a blahodárné účinky aromaterapie? Dychtíte po žhavých trendech v líčení, účesech a módě pro nadcházející sezónu?

Neváhejte a navštivte MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU WORLD OF BEAUTY & SPA 2008 PODZIM 19. 9. a 20. 9. 2008 na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Výstaviště Praha 7 - Holešovice - 19. a 20. září 2008

Více než 300 vystavovatelů připravuje pro očekávané dvě desítky tisíc návštěvníků opět novinky v oborech pěstící a dekorativní kosmetika, péče o tělo, přístroje pro péči o pleť a formování postavy, péče o ruce a nohy, nail design a nail art, vybavení kosmetických salonů a pracovišť, solária a opalování, vybavení pro wellness a spa, účesové trendy, péče o vlasy a vybavení kadeřnických salonů, doplňky atp.

Novinkou bude nabídka vzdělávání a rekvalifikací. Je to výzvou pro ty, kdo si chtějí doplnit znalosti v tomto oboru, i pro zájemce, kteří chtějí změnit zaměstnání či např. matky po mateřských dovolených, které zatím nemohou přijmout práci s celodenní pevnou pracovní dobou či za zaměstnáním dojíždět.

Na hlavním podiu ve střední hale bude probíhat atraktivní kadeřnický, vizážistický i módní program, již tradičně za účasti předních kadeřníků, vizážistů a módních návrhářů.

Významný módní trend letošního léta - "Bluemarine" - se stal také tématem Mistrovství České republiky v make-upu, jež bude probíhat na hlavním podiu v pátek od 14.00 hod. Jedná se o námořnický styl, jehož typickými znaky jsou modrá, bílá, proužky všech typů. K neodmyslitelným doplňkům patří pásky, šátky, náramky.

Pro líčení je typická opálená, ale také alabastrová pleť, oči zvýrazněné linkou nebo modrými stíny v barvách vodní hladiny, sytě výrazná rtěnka nebo pouze jemný lesk. Vše by mělo být doplněné módními metalickými barvami od zlaté přes perleťovou růžovou až po stříbrnou.

Představíme-li si k tomu ještě moře, jachty, sluncem zalité pobřeží nebo procházku po Saint Tropez, tak dostáváme typický look Bluemarine. K dalším soutěžím, jež můžete na veletrhu vidět, patří nedělní tradiční Česká a mezinárodní mistrovská soutěž v nail designu, soutěž v nail artu "Krásné ruce a nohy", podologická soutěž "Nejkrásnější nohy" i ocenění nejlepších produktů - BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

V salonku "lounge" v Pravém křídle výstavní haly se v pátečním dopoledním programu představí opět anti-aging programy, nové generace produktů pro péči o tělo a pleť, novinky v oborech wellness & spa včetně ukázek. Páteční pozdně odpolední program bude věnován ezoterice, harmonii a aromaterapii.

V sobotu tu budou po celý den ukázky masáží a relaxace s výukou. Návštěvníci se seznámí s principy aromaterapie, postupy různých druhů exotických masáží (např. Havajské masáže, Indické masáže, Thajské masáže, masáže lávovými kameny, "Champi" masáže, lymfatické masáže, amma masáže, masáže spojené s péčí o nohy), akupunktury, akupresury, reflexní terapie, irisdiagnostiky a dalších alternativních metod prevence a léčby. Na podiu v Levém křídle výstavní haly bude probíhat po oba dny program pro péči o nehty: prodlužování nehtů rukama našich mistryň, soutěže, zdobení nehtů vítězkami mezinárodních soutěží i např. zdobení nehtů na nohách. Úplný časový rozpis programu i plán výstavních hal naleznete na www.beautyexpo.cz.

Věříme, že Vás tento široký a bohatý odborný program zaujme a přispěje k Vašim budoucím úspěchům! Přejeme Vám příjemný pobyt na veletrhu a těšíme se i nadále na Vaši přízeň! BEAUTY EXPO s.r.o. pořadatel veletrhu

Pořadatel: BEAUTY EXPO s.r.o.

PROGRAM VELETRHU WORLD OF BEAUTY & SPA 2008 PODZIM VÝSTAVIŠTĚ PRAHA 7 - HOLEŠOVICE

SPOLEČENSKÝ PROGRAM - HLAVNÍ PODIUM PÁTEK 19. 9. 2008 10.00 - Patricie Herrera: Krásné ruce a nohy - I muži mají své dny.. (umělecké zdobení) 10.15 - Labyrint: Benefiční koncert umělců 10.30 - Vladimír Mazal: Indické ájurvédské snéhan masáže 11.00 - Laurendor: Kouzlo líčení 11.20 - Prim. MUDr. Monika Golková, AMPS ČR: Novinky v anti-aging medicíně 11.35 - Pavel Bauer: Trendy vizážistiky (ukázky líčení), Creative Image Team - Vyhlášení soutěžního tématu pro r. 2009 11.55 - SoCap: prodlužování vlasů (show) 12.15 - ARTDECO: Trendy podzim/zima 07/08 - vizážistka Linda Wassermandlová 12.30 - BES - Sig. Saverio Palma: kolekce značky BES pro podzim/zimu 2008 13.15 - VOŠ a SPŠ oděvního návrhářství Praha 7 - Holešovice a její hosté: Módní kreace 13.30 - Linda Speciál: Svatební a společenské účesy 13.40 - BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD: vyhlášení ocenění 13.50 - Patricie Herrera: Krásné ruce a nohy (umělecké zdobení) - vyhlášení 13.55 - Nejkrásnější nohy: 3. odborná podiatrická soutěž "O pohár BEAUTY EXPO" pod patronací České podiatrické společnosti, za vedení Ivany Kadavé 14.00 - Olga Knoblochová : Poslání Unie kosmetiček a garance odbornosti 14.10 - České mistrovství MAKE-UP - BLUE MARINE (sponzoři: Clinique a Estée Lauder) 14.50 - Kadeřnický tým OSKAR: Trendy podzim/zima 15.15 - Česká mistrovská soutěž MAKE-UP - vyhlášení vítězů 15.30 - BES - Filippo Sepe: Výčesy 16.15 - Biologique recherche: BRD - znamená Beauty Defect Repair 16.30 - Taneční skupina Čarodějky: Irské tance 16.40 - Jaroslav Fešar: Novinky v podiatrii 16.50 - Nejkrásnější nohy: 3. odborná podiatrická soutěž - vyhlášení vítězů 17.00 - Ing. Petr Němec: Moderní technologie přístrojů pro podologii, manikúru a nehtový design

SOBOTA 20. 9. 2008 10.00 - Zahájení Českých a mezinárodních mistrovských soutěží v NAIL DESIGNU 10.15 - Labyrint: Benefiční koncert umělců 10.30 - Tana: Líčení Egypt Wonder, Karaja: představení nové značky, trendy podzim/zima 2008 (pro MyPo Trade líčí Ilona Pavlátová, mistryně ČR v make-upu 2007) 11.00 - Biologique Recherche: máte krásu ve svých rukách 11.20 - Hair Talk: Prezentace revoluční metody v prodlužování vlasů 11.45 - Tasha Cosmetic: DAY SPA THALASSO TASHA - Relaxační výlet do Polynézie 12.10 - KLAPP.CZ: Ceremony of gold - Obličejové ošetření pravým zlatem 12.30 - BES - Sig. Saverio Palma: kolekce značky BES pro podzim/zimu 2008  13.15 - Pavel Kloud : Havajská pozitivní filozofie HUNA a masáž Lomi Lomi s ukázkami 13.35 - Zdraví a krása díky odkyselení (Mgr. Jana Šafratová - P.Jentschura International) 14.00 - Štěpánka Podroužková a Monika Žídková - Miss Europe 95: Rozverná Afrika (Téma pro Fotomakeup 2009) 14.15 - Jan Hlaváček & kol.: Minimalist Hair 14.30 - BES - Filippo Sepe: Výčesy 15.15 - Anna Lotan - Fresh Look Exclusive - kosmetika zdravého životního stylu: (Zuzana Adamičková) 15.30 - www.ceskemodelky.cz: prezentace portálu České modelky 15.40 - Studio ZEN: Thajské masáže  16.00 - Asociace Wellness -  Jak učinit Váš kadeřnický salón rentabilnější aneb změna kadeřnického salónu na wellness salón 16.30 - České a mezinárodní mistrovské soutěže v NAIL DESIGNU-vyhlášení vítězů

ODBORNÝ PROGRAM - SALONEK PÁTEK 19. 9. 2008 11.00 - Medicom: Hygienické požadavky pro práci s lasery a IPL v kosmetických salónech 11.15 - Anna Lotan: Nové trendy v profesionání kosmetice (Zuzana Adamičková) 11.30 - Zásadité detoxikační procedury dle P.Jentschury (Mgr. Jana Šafratová) 12.00 - Olga Knoblochová : Poslání Unie kosmetiček a garance odbornosti 12.10 - MUDr. Jaroslava Zelenková : Požadavky na provoz činností epidemiologicky závažných 12.35 - Ing. Marie Rádlová (Státní zdravotní ústav) : Certifikace kosmetických prostředků jako "přírodní" a "organic" 13.00 - Ing. Marie Rádlová (Státní zdravotní ústav): Kritéria pro tetováž 13.30 - DERMOPARTY: Novinky plastické chirurgie ve 21. století - odborníci ve spolupráci s klinikou Medicom VIP a magazínem Estetika 15.00 - EZOTERIKA, harmonie a aromaterapie: Hanna Maria: Představení parfému HANNA MARIA (esoterní parfém pro harmonizaci ženské duše, spojeno s meditací a muzikoterapií) 15.40 - Vůně, která léčí tělo i ducha (energetická aromaterapie, harmonizace psyché i těla, praktická ukázka masáže 16.30 - Vladimír Mazal: Indické ájurvédské snéhan masáže

SOBOTA 20. 9. 2008 Asociace českých aromaterapeutů: aromaterapie, relaxace, wellness (10.00-13.30) 10.00 - Úvod do aromaterapie, působení éterických olejů, metody aplikace 10.30 - Fonoforéza - tónová metoda využívající ladičky, která přispívá ke zlepšení fyzické i psychické kondice působením na akupresurní dráhy, zóny nebo přímo jednotlivé orgány, klouby apod. 11.00 - Holistická aromaterapeutická masáž - zahrnuje nejen práci se svalovou soustavou, ale i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Hluboce relaxační a regenerační. 11.30 - Aromaterapie v kosmetice (promítání s výkladem) - využití jojobových olejů a éterických olejů pro přírodní ošetření pokožky                                          12.00 - Masáž lávovými kameny - teplo pravých lávových kamenů svojí vibrací ovlivňuje energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a uvolňuje zatuhlé svaly 12.30 - Havajská masáž - vychází z velice jemných a plynulých technik původem z havajských ostrovů 13.00 - "Champi" masáž hlavy - vychází z tradiční indické masáže hlavy, s prvky ayurvédských masáží s energetizujícími a uvolňujícími účinky na celý organismus.      13.30 - Ing. Hana Smejtková: reflexní terapie. 14.00 - Mgr. Kateřina Konrádová: Irisdiagnostika (do 15.00) 14.20 - DERMOPARTY ČÁST II: VISIA - Kůže pod drobnohledem - Přednáší MUDr. Kateřina Klausová, MBA 14.45 - TopVet: přírodní kosmetika - tradice podpořená moderními přístupy 15.10 - MUDr. Irina Farafonova: Detoxikace organizmu (nakladatelství moje Generace) 15.35 - RAM: Day SPa - nová dimenze Vaší krásy: TibetSpa, AquaSpa Gold, Spa Rituals, Platinum, Mania One Care - přípravné ošetření obličeje a těla 16.15 - Jaroslav Minařík: léčebné rašelinové zábaly

NEHTOVÉ PODIUM - LEVÉ KŘÍDLO PRŮMYSLOVÉHO PALÁCE

PÁTEK 19. 9. 2008 10.00 - Krásné ruce a nohy - soutěž ve zdobení na téma I muži mají své dny (Patty) 13.00 - Pohádky tisíce a jedné noci - výstava soutěžních prací (Odyssei Nail Systems a časopis ProfiNehty) 14.00 - Nejkrásnější nohy: 3. mezinárodní odborná podiatrická soutěž "O pohár  WORLD OF BEAUTY & SPA" pod patronací České podiatrické společnosti a vedení Ivany Kadavé V průběhu odpoledne další exhibice našich mistryň a nejlepších designerek: Viktorie Spáčilová - Andrea Hendrychová - Veronika Krásová

SOBOTA 20. 9. 2008 10.00 - Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v nail designu 13.00 - Pohádky tisíce a jedné noci - výstava soutěžních prací (Odyssei Nail Systems a časopis ProfiNehty) Odpoledne: Odysei Nail Systems a Valentina Rozínková, mistryně ČR 2008: Nail art na vybrané téma a výstava soutěžní práce z Londýna Martina Brabcová, pětinás. mistryně ČR (Alessandro): modeláž zákaznických nehtů Lilie Michalíková, mistryně ČR: NAIL ART - zdobení 2Di 3D Ing. Petr Němec: Moderní technologie přístrojů pro podologii, manikúru a nehtový design VELETRŽNÍ STÁNKY (výběr z programu) FRAMESI (Beauty Servis): celodenní show střihů, barev a stylingu s představením kolekcí značky FRAMESI pro podzim/zimu 2008 - STAY & FEEL elegantní moda a TOUCH & GO moda pro mladé. BES: Ukázky účesové tvroby DATURA: IPL lampa Ariane: Trvalá depilace veškerých chloupků - i světlých či šedivých! ČESKÁ PODIATRICKÁ SPOLEČNOST:  předvádění ošetření nohou, vyšetřování chodidel i poradna pro podiatry THALASPA: Bambusová masáž,  Pepřový zábal LAURENDOR: Líčení a vizážistická poradna TASHA: Bio Visage koncept: Detoxikace  a lifting s okamžitým účinkem SOTHYS: Nová generace Hydratace Hydroptimale THI3,  Aromatická ceremonie Orientu, Líčení trendů ŠIROKÁ NABÍDKA LÁZEŇSKÝCH I HOTELOVÝCH RELAXAČNÍCH POBYTŮ, SOUTĚŽE O CENY

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dny volna jsou dávno v nenávratnu, ale již brzy vás čeká další víkend. V práci to nestojí za nic, ale nepodléhejte depresi. Vaše schopnosti a komunikace s kolegy jsou výborné. Jediný…