World of Beauty & Spa jaro 2010

9. 2. 2010
World of Beauty & Spa jaro 2010
Jako jediný úspěšný veletrh na pražském Výstavišti v Holešovicích v tomto oboru, pořádaný firmou BEAUTY EXPO 18. a 19.března 2010, navazuje na řadu akcí, jež se staly pro obory kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu největší v ČR i v centrální Evropě.


Klepněte pro větší obrázek

Trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy
Na 18. a 19. března zve společnost BEAUTY EXPO tradičně své návštěvníky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný opět na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Kromě nezbytné nabídky očekávaných trendů v líčení, účesech a odívání prezentované na podiu vystavovatelé na 300 stáncích i v programu přiblíží návštěvníkům nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, "zkrášlit" se mohou zájemci často i přímo na stáncích. Stranou nezůstanou metody formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Klepněte pro větší obrázek

Harmonie duše i těla
Stále důrazněji se na moderním veletrhu prosazuje krása jako harmonie těla i duše. Inspirací tu může být předvádění četných druhů masáží, aromaterapie, nabídky pobytů ve wellness hotelích i lázeňských pobytů a dalších způsobů relaxace a podpory fyzického i duševního zdraví.


Klepněte pro větší obrázek

Rekvalifikace, další vzdělávání
Nabídka ve střední hale je určena především zájemcům o kontakty na další vzdělávání či adeptům na změnu pracovního místa.Všem jistě vyjde vstříc překvapivě široká nabídka studijních a rekvalifikačních kurzů celé škály služeb v oborech péče o tělo a zkrášlování jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Stále atraktivnější je nabídka nejvýznamnějších škol s výukou speciálních masáží (s ukázkami v průběhu veletrhu) i školy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

Klepněte pro větší obrázek

Soutěže
Pro odborníky i příznivce soutěží jich veletrh v oboru krásy nabízí hned několik: soutěžit se bude ve zdobení nehtů a celkové stylizaci (Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v nail artu), v manikúře (Mistrovství ČR), v make-upu a účesové tvorbě, nadčasově atraktivní je soutěž ve fotomakeupu vedená Mistryní ČR Štěpánkou Podroužkovou, soutěž ve zdobení nehtů a stylizaci celého modelu Krásné ruce a nohy vedená Patricií Herrera, soutěž v prodlužování a zahušťování vlasů, slibné zážitky nabízí prestižní soutěž Creative Image Team vedená jedním z nejlepších vizážistů Pavlem Bauerem (týmová soutěž profesionálů vizážista-kadeřník ), odstartována bude soutěž profesionálních kadeřníků v porotě se známými tvářemi kadeřnických mistrů. A jak vypadá taková proměna osobností v rukách zkušených kadeřníků, vizážistů a stylistů poznají návštěvníci v pořadu "Proměny" vedená opět Štěpánkou Podroužkovou.

Celý program naleznete na webu: www.beautyexpo.cz, tlačítko "program jaro",
celá adresa: http://www.beautyexpo.cz/bej10_program_cz.html


Klepněte pro větší obrázek

Současná situace
Máme velkou radost, že několik stovek nejvýznamnějších firem a značek se stalo našimi pravidelnými vystavovateli a společně se nám podařilo představit návštěvníkům atraktivní veletrh, který je svátkem celého oboru a na nějž se všichni těší. Nás jako pořadatele zájem o veletrh, desítky tisíc návštěvníků i vyprodané plochy zavazují k tomu, aby veletrh, který jsme spolu s Vámi - vystavovateli i návštěvníky - posunuli na místo jedné z nejprestižnějších oborových akcí v centrální Evropě, zůstal v Čechách, na pražském Výstavišti, a to v současné podobě.
 

Oborová nabídka veletrhu
Nabídka bude pro komfort návštěvníků řazena dle oborů. Pravé křídlo věnujeme profesionální kosmetice a přístrojům pro kosmetická pracoviště, biokosmetice, péči o nohy a welllness, soláriím, střední hala bude věnována wellness produktům a vzdělávání, levé křídlo pak kadeřnickým produktům a módním účesovým show, nehtovému designu, manikúře, nail artu, kosmetice pro přímý prodej a doplňkům.
 

Program veletrhu
Ve střední hale je m.j. místo pro hodnotný umělecký program, tradiční mistrovské soutěže v líčení - Fotomake-up, Creative Image Team, nultý ročník kadeřnické pohárové soutěže, finálové soutěže juniorů v líčení a účesech, vizážistické show, módní přehlídky, účesové trendy aj.. Pro odborný program je určena LOUNGE v pravém křídle - nabídne programy pro péči o pleť, DERMOPARTY, aromaterapii, relaxační a revitalizační masáže a další.

Klepněte pro větší obrázek

Spolupracující partneři
Ceníme si zkušeností z návštěv a spolupráce s pořadateli nejprestižnějších akcí v Evropě, považujeme si za čest, že již řadu let spolupracujeme s řadou odborných sdružení (PROKOS, Unie kosmetiček, Česká Asociace Wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace českých aromaterapeutů, Česká podiatrická společnost aj.), odborných časopisů i dalších médií, sami i prostřednictvím vystavovatelů rozesíláme 70 000 pozvánek odborným návštěvníkům.

Vyjádření k tiskové zprávě společnosti Incheba
Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO (18. A 19.3. 2010) bude opět pořádán ve třech halách Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze 7 - Holešovicích, kde má pořadatel platné smlouvy s výhradní exkluzivitou až do konce podzimního veletrhu 2010 (s výpovědní lhůtou jeden rok). Je nám velmi líto, že veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA a především mnozí z Vás jsou již řadu měsíců vystaveni útokům méně úspěšných pořadatelek z tuzemska i subjektů ze zahraničí, kteří sami neplní závazky vůči Městu Praha v mnohasetmilionových částkách, mají podmíněné odstoupení od nájemní smlouvy a jsou správními orgány pokutování vysokými částkami za neplnění požárně-bezpečnostních předpisů. Namísto snahy vytvořit pro obor v řádném konkurenčním boji atraktivní akci pro vystavovatele, jsou tyto útoky účelovou snahou - bez ohledu na morálku, pomocí střídání lží a polopravd - zastrašovat vystavovatele a atraktivní veletrh, jenž jim nepatří, rozbíjet, a tím vystavovatele nuceně "přetáhovat" jinam, kam nechtějí, do Bratislavy, event. do dalších areálů v Praze.

Na těchto webových stránkách jsou pod tlačítky připraveny další informace a fotogalerie z minulých veletrhů WORLD OF BEAUTY & SPA.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu nechcete jenom odpočívat a věnovat se stereotypním činnostem. Toužíte po nevšedních činnostech a táhne vás to ven do přírody. S kamarády si moc rozumíte a je možné, že vás…