Yasmine Bleethová se chce provdat za mafiána

19. 6. 2002
Yasmine Bleethová se chce provdat za mafiána
Seriálová hvězda Yasmine Bleethová, která se proslavila především rolí tmavovlasé "plavčice" v populárním seriálu Pobřežní hlídka, se hodlá provdat za mafiána. Ještě během letošního léta si chce vzít za muže majitele baru Paula Cerrita, který shodou okolností před několika málo dny opustil vězení.

Yasmine Bleethová se chce provdat za mafiána

Klepněte pro větší obrázek Seriálová hvězda Yasmine Bleethová (33), která se proslavila především rolí tmavovlasé „plavčice“ v populárním seriálu Pobřežní hlídka, se hodlá provdat za mafiána. Ještě během letošního léta si chce vzít za muže majitele baru Paula Cerrita, který shodou okolností před několika málo dny opustil vězení.

Odpykával si zde šest měsíců svůj již několikátý trest za držení, výrobu a šíření kokainu. Zřejmě právě kvůli tomuto muži čelí Yasmine od konce minulého roku také obvinění za jízdu pod vlivem drog.

Cerrito, který byl se svou snoubenkou právě tu noc, kdy ji zadržela a obvinila policie z požití kokainu, je z jejího souhlasu ke svatbě více než rozčarován. „Čekal jsem cokoliv, ale její rozhodnutí, že chce strávit zbytek života přesně s takovým mužem, jako jsme já, mne poněkud překvapilo. Asi mne opravdu miluje,“ usmívá se kriminálník, který má na svém kontě desítky přepadení, několik vloupání a také vydírání.


Bleethová, která mimo Pobřežní hlídky zazářila také v seriálu Titáni, se chová jako rozumu zbavená. „Zřejmě už jí nic nepomůže. Každý z jejích bývalých seriálových kolegů a přátel se jí pokoušel několikrát domluvit, ale je neoblomná. Pokud si toho darebáka vezme, pak je s ní konec,“ nechal se slyšet hereččin kolega ze seriálu Pobřežní hlídka David Hasselhoff (49).
Yasmine je však podle všeho šňastná.

Nyní se raduje z šestikarátového diamantového snubního prstenu, který od Cerrita dostala. „Je mezi nimi opravdu velká láska a ne drogy, jak mnozí tvrdí. Sama se postavila proti drogám a zvládla je překonat. Velmi ráda ji přijmu do naší rodiny,“ dodala hereččina budoucí tchýně Vicki Cerritová. Zřejmě si nevšimla, že Yasmine s drogami bojuje již druhý rok a z překonání závislosti ji zatím neobviňuje ani ten největší optimista.(Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud pracujete na vedoucí nebo na nějaké významnější pozici, nemůžete ani v těchto dnech odkládat důležitá rozhodnutí. Mohou se týkat samé existence firmy nebo dlouhodobé spolupráce.…

Nejčtenější články