Yvonne Přenosilová ráda čistí boty

28. 6. 2002
Yvonne Přenosilová ráda čistí boty
"Nerada vařím, protože mě to nebaví. Přesto moje dítě vyrostlo. Šití nesnáším, zato ráda uklízím a čistím boty. To je takový můj koníček," prozrazuje něco málo ze svého soukromí Yvonne Přenosilová, která se hned po revoluci objevila na televizní obrazovce se svým hitem Boty proti lásce.

Yvonne Přenosilová ráda čistí boty

Klepněte pro větší obrázek „Nerada vařím, protože mě to nebaví. Přesto moje dítě vyrostlo. Šití nesnáším, zato ráda uklízím a čistím boty. To je takový můj koníček,“ prozrazuje něco málo ze svého soukromí Yvonne Přenosilová, která se hned po revoluci objevila na televizní obrazovce se svým hitem Boty proti lásce. Pamětníci si ji pamatují z šedesátých let.

Po emigraci v roce 1968 žila v Mnichově a působila v rozhlase Svobodná Evropa, kde uváděla hitparádové pořady a novinky ze světa populární hudby. Do České republiky se vrátila v roce 1994. Do Německa ovšem nadále pravidelně dojíždí, neboň tam žije její syn.
„Když jsem v České republice, zásadně nejezdím automobilem, protože čeští řidiči jsou nedisciplinovaní, zato v Německu neudělám krok pěšky,“ dodává zpěvačka.

Zamilovala se poprvé, když ji bylo patnáct let: „Milovala jsem ho tolik, že jsem čekala tři roky, než propadl do naší třídy. Že propadl mi nevadilo a nevadilo to ani ostatním spolužačkám. Všechny ho milovaly. První rande jsme měli při jakési manifestaci, my dva však změnili směr pochodu a odešli k soše Stalina na Letné. Jenomže stejnou myšlenku měla i učitelka, takže nás tam načapala celá naše třída. Byl z toho poprask a můj táta musel jít do školy. Lásku jsem záhy vzdala. Asi jsem od ní čekala víc…“ vzpomíná Yvonne, kterou dnes již přitahují úplně jiné typy mužů.
„V osmnácti se mi líbili hodně vyrostlí blonďáci, ale jak šel čas, vzhled přestal být důležitý. Dneska už mi je úplně jedno, jak muž vypadá, hlavně si s ním chci mít o čem povídat.“ (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Když dnes vezmete za své tvrzení, že kdo nehraje, ten taky nevyhrává, tak se můžete dostat do pořádného maléru. Nebude to nic příjemného, ale dá se to zvládnout, když hodíte zpátečku bez…

Nejčtenější články