Z přítele se stal metrosexuál posedlý svou vizáží. Já už ho nezajímám!

7 komentářů

mina0405
5. prosince 2015 • 14:55

Hned bych mu "polovičnímu homosexuálovi" strčila lopatu do ruky a ať si jde taky zkusit nějakou pořádnou chlapskou práci :D takoví kluci mě vždycky odpuzovali a s nafintěným troubou bych neztrácela čas... Jak to řekla správě Šárka - až mu bude 50 může si brát na svoji úchylku leda tak půjčky - protože ho jako modela nikde nevezmou...

farah.farah
14. října 2015 • 10:47

No je to jednoduché, buď ho miluje takového jaký je se všemi těmi vrtochy a nebo ne, pokud ne tak pryč od toho nač se trápit. Nač se snažit ho měnit. Je to jeho volba a i kdyby už ta jeho posedlost vlastním vzhledem byla někde za hranicí a spíše typu psychické poruchy, dokud si on neuvědomí sám že má problém a nebude to chtít změnit ona s tím nic nenadělá.
Jestli to má dopad i na jejich vztah a ona si připadá jako spolubydlící a občasná milenka tak nevím na co ještě čeká, je mladá hezká jiného si najde určitě...

Mata69
11. října 2015 • 13:14

Elynor: souhlas, ta růžová je brutální.

Mata69
11. října 2015 • 13:14

Kdyby se dotyčná dala na modeling, s největší pravděpodobností by její život vypadal velmi podobně jako jejího partnera nyní. K tomu by ještě držela nějakou drastickou dietu.
Posoudit jestli je jeho chování "správné" nebo ne, jestli to přehání nebo ne, je velmi těžké. Chytil příležitost. A nejspíš se jejich cesty právě rozcházejí. To se tak v životě stává.

Elynor
11. října 2015 • 9:29

Mimochodem, ta růžová tady všude kolem je příšerná :-( růžový říjen, to teda byl nápad jako schody. Koukat se na to nedá.

Elynor
11. října 2015 • 9:28

Šmarjá, mnohé ženy nechají u kadeřníka ty dva a půl tisíce nebo i víc každý měsíc (a taky by se člověk ptal, co jim na té hlavě dělali). Mládenec holt potřebuje bejt krásnej, když ho to živí. Fakt, že má v koupelně tuny kosmetiky, by mě nechával v klidu. Vydělal si na to, tak co. Taky je celkem logické, že má méně času - kromě studia to focení a předvádění, taky figuru udržovat musí, takže ani posilovnu bych mu nevyčítala. Možná že si sám uvědomuje, že čas na tuhle práci je omezen, tak ho chce využít, co to jde. Nicméně slečna asi tuší, že by se časem rozešli stejně, jako většina těchto studentských lásek. Lidi se časem mění, málokdo uvažuje stejně ve dvaceti i ve třiceti, a zrovna to období studií často dovede člověka k úplně jiným názorům a životnímu stylu, než jaký hlásal po maturitě. Slečna by to měla odepsat jako přínosnou životní zkušenost a začít se rozhlížet po jiných chlapech.

hankamishka
10. října 2015 • 20:42

asi bych k tomu dodala...-lepší už to bylo....

Doporučujeme

Články odjinud