Za krásou a odpočinkem

4. 5. 2009
Za krásou a odpočinkem
Čas, jaký věnujete sama sobě a svému tělu, je poznat na první pohled. Rozhodně se nejedná o zbytečně strávené chvíle. Nestyďte se dopřát si ten luxus a nechat se hýčkat ve jménu pěstěného vzhledu, odpočaté mysli a také zdraví.

Zajít si do kosmetického salónu či strávit pár chvil v lázních by nemělo být ničím výjimečným, zkuste si z toho udělat pravidelný rituál a uvidíte, jak rozkvetete do krásy a upevníte své zdraví. Máme pro pár několik tipů, kam zajít a co si dopřát.

Tělo snů

Centrum Dream Body High Care nabízí pro ženy jedinečnou péči o celé tělo. Najdete zde moderní a efektivní metody na ošetření celulitidy a odstranění podkožního tuku a s tím spojené tvarování postavy, ale také zde můžete dosáhnout viditelného omlazení těla i tváře. Současně s tím nabízí řešení problémů natékajících nohou, prevenci křečových žil nebo péči navazující na plastické operace. Centrum se zaměřuje nejen na krásu, ale především na zdraví, neboť zdravé tělo je krásné nehledě na jeho věk či velikost.

„Koncept centra, jeho striktně dodržované odborné postupy jednotlivých procedur, přístrojové vybavení a kosmeceutika jak pro salónní, tak i domácí péči zaručeně funguje, všechno jsem sama na sobě mnohokrát vyzkoušela“, říká majitelka Dream Body High Care Centra Ing. Kateřina Šimečková. „Zázraky na počkání neumíme a ani neslibujeme. Klientka by měla alespoň minimálně spolupracovat a zásobovat tělo dostatkem zdravých tekutin. Naším cílem je pomoci klientům vyřešit problém, se kterým se na nás obrátili. Záruka kvality a dodržování nadstandardní péče, to je krédo, kterého se držíme. A naši zákazníci to už vědí a rádi se k nám vracejí.“

Centrum Dream Body najdete v pražské Sokolovské ulici č. 40, pouhé dvě minuty od stanice Florenc.

Medem ke kráse

Příprava na letní sezónu nespočívá jen v nákupu krátkých sukýnek a nových plavek. Na horké dny je třeba připravit především samotné tělo, tudíž vyvážená strava, pravidelný pohyb a také kosmetické ošetření. Jedině souznění této trojice zaručí skutečně výborné výsledky.

Kosmetické procedury se soustředí na pokožku celého těla, která během zimy dostala pořádně zabrat, což se neblaze podepsalo na jejím vzhledu. Povadlé kontury, zašedlý odstín a suché mapy nejsou ničím výjimečným a neřešitelným. S tím vším si hravě poradí profesionální medovo-mléčný zábal. Ten regeneruje povrch pokožky a dodává jí výživné látky a tolik potřebnou hydrataci.

Díky zábalu se zlepšuje elasticita pleti, mírní se pocity napětí. Zábal obsahuje cenné součásti mléka-laktózu, mléčnou kyselinu, mléčnou bílkovinu, lipidy, mléčný cukr, vitaminy a stopové prvky. Zábal trvá celé dvě hodiny a začíná peelingem mořskou solí, poté následuje natření medovo-mléčné směsi a zabalení do termofólie. Po půl hodině relaxace pod dekou vám kosmetička zbytky zábalu odstraní.

Medovo-mléčný zábal celého těla si můžete dopřát s Priesnitzových léčebných lázní Jeseník za 790 korun. Více informací naleznete na stránkách http://www.priessnitz.cz>www.priessnitz.cz

Oáza uprostřed velkoměsta

V samém centru Praze se nacházejí exklusivní lázně, kde najdete klid, relaxaci, harmoniii a odejdete krásnější a odpočinutější, než jste doufala. Monsoon Spa se rozkládají ve třech patrech a mohou tak nabídnout opravdu mnohé.

Tak například tradiční lázeňské procedury včetně uhličité vany nebo skvěle vybavené fyzioterapie. K tomu exotikou vonící, staletími prověřené procedury Východu od několika druhů asijských masáží přes akupunkturu, akupresuru, ajurvédu až po pozitivní energií dobíjející pyramidální léčbu. To vše ve spojení se špičkovými technologiemi a kvalifikovaným personálem. Právě rozsáhlá nabídka léčebně-relaxačních procedur a prvotřídních služeb je důvodem, proč jsou Moonsoon spa označovány za průkopníka lázeňství v hlavním městě.

Originální prostor v pasáži U Hájků v ulici Na poříčí Monsoon spa přirozeně člení do dvou hlavních částí, každá s vlastní svébytnou atmosférou a zaměřením. Privátní spa tvoří dvě separátní místnosti se saunou či párou, whirpoolem, sprchou a odpočívárnou – určitě originální místo pro obchodní jednání nebo romantickou schůzku. Druhá, rozsáhlejší část je přístupná pouze členům exkluzivního klubu Monsoon spa. Je tvořena suchou a mokrou části a částí pro specializované terapie.

Neoddiskutovatelnou výhodou lázní je, že provozovatel garantuje, že zde díky systému online rezervací nikdy nepotkáte více než 15 lidí. Více o tomto originálním místě najdete na http://www.monsoonspa.cz>www.monsoonspa.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nebuďte na sebe příliš tvrdí! Vždyť se vám daří ve všech směrech. Otevřete oči! Šéf v práci by se bez vás teď ani neobešel! Svěřuje vám náročné povinnosti, a proto někteří z řad kolegů…

Nejčtenější články

Doporučujeme