Za módou Magic Helena na Žofín

23. 3. 2001
Za módou Magic Helena na Žofín
Milé čtenářky Dámy, chtěli bychom vás informovat o nově připravované rubrice o módě, na které budeme spolupracovat s firmou Magic Helena. V rámci této rubriky se můžete stát členkami Módního clubu, který vám bude mimo jiné přinášet i spoustu zajímavých výhod.

Za módou Magic Helena na Žofín

Milé čtenářky Dámy, 

chtěli bychom vás informovat o nově připravované rubrice o módě, na které budeme spolupracovat s firmou Magic Helena. Magic Helena zaujímá velmi důležité místo na našem trhu v oblasti dámské a pánské módy. Tato rubrika bude na Dámě fungovat od 1.5. 2001. V rámci této rubriky se můžete stát členkami Módního clubu, který vám bude mimo jiné přinášet i spoustu zajímavých výhod, jako například pozvánky na módní přehlídky a akce firmy Magic Helena. Že je se opravdu na co těšit, potvrzuje pozvánka na Exkluzivní módní přehlídku Magic Helena, která proběhne 1.4. v Praze na Žofíně. Máte jedinečnou příležitost seznámit se s nabídkou firmy Magic Helena, neboň ta věnovala 200 vstupenek (od 11.00 hod.) pro čtenářky Dámy.

Staňte se členkou Módního clubu na Dámě

Chci se stát členkou Módního clubu a získat vstupenku na přehlídku.

Jméno:

Adresa:
Telefon:
E-mail:


EXKLUZIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA
Klepněte pro větší obrázek
prezentace kolekce oblečení JARO/LÉTO 2001 značek MAGIC HELENA, 4 YOU, LISCA

Neděle 1.4. 2001, Praha, Palác Žofín, Slovanský ostrov.

Pořadem Vás bude provázet moderátor Jan Čenský. Módní přehlídky proběhnou ve třech opakováních ve 14.00, 17.00 a 20.00 hod. Cena vstupenky pro jednu osobu je 200,- Kč.

Těšíme se na shledání na Žofíně !!!

Autor: Dana Švigová 
Zdroj: Magic  Helena 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Otázky lásky jsou opět aktuální, což je pro mnohé z vás velmi pozitivní zpráva. Nemusíte se věnovat jen pracovním záležitostem. Zatímco zadaní se ve vztahu spíše trápí, svobodní jsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme