Za poslední milování chce zaplatit sedm milionů

12. 9. 2002
Za poslední milování chce zaplatit sedm milionů
Dvaasedmdesátiletý majitel berlínského nočního klubu učinil vskutku zajímavou nabídku všem ženám, které by s ním chtěly strávit poslední milostné hrátky v jeho životě. Pokud jim zemře v náručí, vyplatí jim v přepočtu více než sedm a půl milionu korun!

Za poslední milování chce zaplatit sedm milionů

Klepněte pro větší obrázek Dvaasedmdesátiletý majitel berlínského nočního klubu učinil vskutku zajímavou nabídku všem ženám, které by s ním chtěly strávit poslední milostné hrátky v jeho životě. Pokud jim zemře v náručí, vyplatí jim v přepočtu více než sedm a půl milionu korun! �Nejedná se o žádný žert. Tuhle nabídku poskytuji ženám při plném vědomí a v době, kdy mi snad ještě všechny rozumové buňky fungují,� prohlásil Rolf Eden, který chce zemřít způsobem, o kterém celý život snil.

Nabídka se ale bohužel netýká všech žen. Podle přání pana Edena by dívka měla mít méně než třicet let. Atraktivní vzhled, bujné vnady a sexuální zkušenosti jsou také nutností. �Chci zemřít v náručí ženy, která bude opravdový kus,� usmívá se Eden. Majitel klubu má o poslední noci jasnou představu. �Nejdříve si budeme aspoň hodinu hezky vyprávět, pak se pomazlíme a když přijde na věc a proběhne vše podle mých představ, všechno to skončí mým srdečním infarktem. Bude to nádherný konec,� prohlásil Eden.

Rolf Eden apeloval na ženy, které by měly o odměnu a žhavou noc se staříkem zájem, aby se hlásily co nejdříve. �Nejsem zrovna nejmladší a při mém nevázaném způsobu života člověk opravdu nemůže vědět, jak dlouho to tělo vydrží. Chci mít proto svou vysněnou mladici stále po ruce,� dodal podnikatel.

zdroj: Plus
foto: ilustrační

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Opět jste ve své kůži a lítáte jako blázni. V práci z vás mají kolegové srandu, protože se vám nemohou vyrovnat. Vaše rychlost je obdivuhodná, nesahají vám ani po kotníky. Jen šéfovi se…

Nejčtenější články

Doporučujeme