Za poslední milování chce zaplatit sedm milionů

12. 9. 2002
Za poslední milování chce zaplatit sedm milionů
Dvaasedmdesátiletý majitel berlínského nočního klubu učinil vskutku zajímavou nabídku všem ženám, které by s ním chtěly strávit poslední milostné hrátky v jeho životě. Pokud jim zemře v náručí, vyplatí jim v přepočtu více než sedm a půl milionu korun!

Za poslední milování chce zaplatit sedm milionů

Klepněte pro větší obrázek Dvaasedmdesátiletý majitel berlínského nočního klubu učinil vskutku zajímavou nabídku všem ženám, které by s ním chtěly strávit poslední milostné hrátky v jeho životě. Pokud jim zemře v náručí, vyplatí jim v přepočtu více než sedm a půl milionu korun! �Nejedná se o žádný žert. Tuhle nabídku poskytuji ženám při plném vědomí a v době, kdy mi snad ještě všechny rozumové buňky fungují,� prohlásil Rolf Eden, který chce zemřít způsobem, o kterém celý život snil.

Nabídka se ale bohužel netýká všech žen. Podle přání pana Edena by dívka měla mít méně než třicet let. Atraktivní vzhled, bujné vnady a sexuální zkušenosti jsou také nutností. �Chci zemřít v náručí ženy, která bude opravdový kus,� usmívá se Eden. Majitel klubu má o poslední noci jasnou představu. �Nejdříve si budeme aspoň hodinu hezky vyprávět, pak se pomazlíme a když přijde na věc a proběhne vše podle mých představ, všechno to skončí mým srdečním infarktem. Bude to nádherný konec,� prohlásil Eden.

Rolf Eden apeloval na ženy, které by měly o odměnu a žhavou noc se staříkem zájem, aby se hlásily co nejdříve. �Nejsem zrovna nejmladší a při mém nevázaném způsobu života člověk opravdu nemůže vědět, jak dlouho to tělo vydrží. Chci mít proto svou vysněnou mladici stále po ruce,� dodal podnikatel.

zdroj: Plus
foto: ilustrační

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vesmírní vládci vás upozorňují, abyste si dávali pozor na flirtování na pracovišti. Přinejmenším se tím vyhnete nepříjemným pomluvám. Štěstí vám přinesou spíše vaše volnočasové aktivity,…

Nejčtenější články

Články odjinud