Za prožitkem do noční Botanické zahrady

27. 7. 2009
Za prožitkem do noční Botanické zahrady
Botanická zahrada Troja a Cesty prožitku zvou návštěvníky na Botanickou zahradní párty s koncertem TEMPLE OF GLOWING SOUND. Akce proběhne 30. července 2009 od 19 hodin.

Zahradní party zve k  užívání krásy rostlin v botanické zahradě, setkání s přáteli a rodinami v jedinečném prostředí rozkvetlých expozic, prožitku hudby a roztančení v přírodních rytmech. Všichni si mohou prohlédnout venkovní expozice botanické zahrady tak, jako ještě nikdy předtím a spojit to také s nevšedním kulturním zážitkem. Akce totiž probíhá od 19 hodin až do půlnoci. Návštěvníci tak budou moci shlédnout Botanickou zahradu v Praze v Troji také v noci a za speciální vstupné 200 Kč, být účastníkem nevšedního koncertu.
 

Klepněte pro větší obrázek Vimal DARPAN, australský hudebník a šaman bude doprovázen vynikající zpěvačkou Maureen Ji (hra na sitar) a hudebníkem Ravi (hra na kuru). Darpanova hudba se dotýká magických hlubin v srdci a zve k objevení kouzla našeho života. Maureen Ji je nositelkou mezinárodního hudebního projektu Lev Tahor, zpívá hebrejsky a portugalsky. Ravi je multiinstrumentalista, spojený s hudbou Amazonie a Indie.
Na party bude možné ochutnat gastronomické speciality Jana Dlabala, vynikající čaje a kokosové nápoje z Amazonie. Účastníci budou moci relaxovat u masérů a shlédnout výstavu Inspirace zahradou. Také děti si přijdou na své v dětském malovacím koutku. Na tento výjimečný večer nás v úvodu naladí hudební seskupení Úžas (ČR), svojí šamanskou improvizací hlasem, bubny, tibetskými mísami a zvonky, kalimbami, didgeridoo a různými chřestidly.

Místo konání: Botanická zahrada hl. m. Prahy, Nádvorní 134, Praha 7 – Troja, venkovní expozice Areál JIH
Vstupenky: 200 Kč
Děti do 12 let vstup zdarma
Prodej a rezervace, další informace: Monika Michaelová, monika@cestyprozitku.cz, vera.bidlova@botanicka.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V zaměstnání se vám daří zejména tam, kde není třeba soutěžit, dodržovat přesné manažerské plány a vykazovat stále stejné anebo vyšší tržby. Pokud si ve své práci můžete vytvářet mantinely…

Nejčtenější články