Zabalte se a zhubněte!

10. 11. 2010
Zabalte se a zhubněte!
Pro postavu jsou ženy ochotny udělat cokoli. V cestě za vysněnou postavou mohou pomoci mořské řasy, bahno, speciální krémy a gely. Stačí namazat a zabalit. Speciální hubnoucí zábaly vám prokrví pokožku, odvedou z těla škodlivé látky a dokážou i odbourat tukové buňky.

Americká bleskovka

Název procedury: Americký hot and cool hubnoucí zábal s bleskovým účinkem Na co se zaměřuje: ošetření probíhá v oblasti pasu, boků a nohou

Jak to probíhá: Tento aromaterapeutický zábal je založen na vlivu tepla a chladu. Lokálně zrychluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení kožních a podkožních oblastí. Tak tělo dostává signál k vyrovnání teplot a zvyšuje metabolickou aktivitu v ošetřovaných oblastech. Což umožňuje 4x účinněji spalovat přebytečné výživné látky a tuk v problémových partiích.

Pokožka se pak krásně vyhladí, organismus se pročistí a po ošetření dochází k výraznému úbytku tuku, a tedy i celkového zmenšení obvodu v problematických partiích.

Kolik to stojí: první návštěva 500 Kč
Kde: Centrum zdraví a krásy, Plzeň, vitalandplzen@seznam.cz, www.centrumzdravi.org

Hubnoucí detox

Název procedury: Body strategist remodeller – metoda Universal contour wrap – unikátní detoxikační a hubnoucí zábal

Na co se zaměřuje: formuje postavu, vyhlazuje celulitidu, zpevňuje pokožku, detoxikuje, odkyseluje organismus, podporuje vitalitu a lymfatický systém

Jak to probíhá: Při této proceduře vás zabalí do 25–30 obinadel, která jsou namočena v bahně z Mrtvého moře. Speciální látky a minerály z Mrtvého moře díky stáhnutí obinadel působí na uvolněnou pokožku, stlačují a zeštíhlují zóny, ve kterých se ukládá tuk, a tím se postava hezky tvaruje.

Navíc pokud máte problémy i s ochabující pokožkou, tento zábal jí krásně navrátí elasticitu. Bahno se úplně vstřebá do kůže a pokožka je pak krásně hladká, pomáhá rovněž vytáhnout škodliviny uložené pod kůží. Už po jednom zábalu je prý vidět okamžitý efekt, a tak se tento zábal doporučuje pro ty, kteří se potřebují vejít do šatů, zpevnit kontury před svatbou, zpevnit kůži po porodu, snížit celulitidu apod.

Kolik to stojí: 1650 Kč
Kde: Salon Miracle, Praha 2, info@salonmiracle.cz, www.salonmiracle.cz

Další zajímavé články najdete v aktuálním vydání časopisu Dieta.ČTĚTE TAKÉ:
Tak trochu jiná modelka!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vykouzlete své rodince příjemnou neděli, na kterou budou dlouho vzpomínat. Vymyslete zážitkový program. Tvořte, naučte je nové věci a hrajte si s nimi. Klidně i bez drahé polovičky. Vaší…

Nejčtenější články

Doporučujeme