Zabitý a vzkříšený Český slavík: Jaké skandály provázely hudební anketu?

12. 11. 2022
Hudební anketa Český slavík se 12. listopadu 2022 opět vrací a její fanoušci budou moct sledovat přímý přenos na televizi Nova, která si zároveň anketu vzala pod svá křídla. Bude slavnostní večer tentokrát probíhat bez trapasů? A jaké skandály provázely minulé ročníky?

Němá kapela Kryštof

O jeden z prvních skandálů na Slavících se v roce 2001 postarala kapela Kryštof. Svůj hit Lolita totiž frontman Richard Krajčo v poslední třetině písně na jevišti Opery odzpíval s ústy přelepenými stříbrnou páskou, aby naznačil absurditu playbacku a vyjádřil podporu skupině Lucie, která Slavíka kvůli neshodám s jeho organizátory bojkotovala úplně. Avšak nejenže Nova nedopustila, aby se Krajčo s přelepenou pusou objevil na televizních obrazovkách a pustila píseň ze záznamu ze zvukové zkoušky, ale navíc později vyhlásila kapele bojkot. Kryštof si zkrátka hodně dlouhou dobu na obrazovkách TV Nova ani nebrnkli.

Jak se Tereza Pergnerová těší zpět na obrazovku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

S blížícím se koncem pracovního týdne jste nad věcí a nemáte si na co stěžovat. Není divu, když se vám v listopadu skutečně daří a jste oblíbení v kolektivu. Přesto si však dejte pozor na…

Nejčtenější články

Doporučujeme