Začal STYL - Mezinárodní veletrh módy

13. 2. 2002
Začal STYL -  Mezinárodní veletrh módy
Fanoušci módních trendů, obdivovatelé krásných modelek i zajímavých kreací, obchodníci i nejširší veřejnost - ti všichni jsou zváni do světa módy na brněnském výstavišti. 

Začal STYL -  Mezinárodní veletrh módy

Fanoušci módních trendů, obdivovatelé krásných modelek i zajímavých kreací, obchodníci i nejširší veřejnost - ti všichni jsou zváni do světa módy na brněnském výstavišti. 

Zatímco první dva dny 19. mezinárodních veletrhů módy STYL a KABO, které budou probíhat ve dnech 12. - 14. 2. 2002, jsou určeny odborníkům, poslední den i všeobecné veřejnosti. Ve čtvrtek dne 14.2.2002 si expozice a módní show může prohlédnout každý, kdo si koupí celodenní vstupenku v ceně 100,- Kč nebo zlevněnou (pro školy) za 50,- Kč.

Návštěvníka, který bude chtít vidět úplně všechno, čeká perný den. Expozice téměř 900 tuzemských i zahraničních vystavovatelů jsou umístěny v osmi pavilonech včetně největšího V. Kromě toho se pravidelně pořádají módní přehlídky v kategorii prádla a plavek, přehlídky nových návrhů oděvů, včetně kolekcí výrobců členských firem Asociace textilního, oděvního a kožedělného průmyslu s názvem Módní trendy 2002/2003. Velkou pozornost vždy přitahuje přehlídka tvorby módních návrhářů nominovaných na titul Výtvarník sezóny, mezi jehož držiteli jsou největší jména českého oděvního designu.

Ale kdo chce být v příštím roce skutečně "in" a vědět už v předstihu, co nového se v módním světě chystá, neměl by vynechat návštěvu pavilonu A2. Právě zde jsou soustředěny zásadní informace o trendech pro příští rok. V Trendovém fóru a dalších expozicích si prohlédnete materiály pro sezóny podzim - zima 2002/2003 a jaro - léto 2003, ukázky českého textilního designu, Ostrovy módy vám odhalí trendy v obuvnictví a expozice Fashion Point Design představí tvorbu módních návrhářů, kteří jsou držiteli titulu Výtvarník sezóny nebo na něj právě aspirují. Módní obuv a koženou galanterii v podání italských návrhářů si můžete prohlédnout také v pavilonu G1.

Poslední pozvánka pro návštěvníka plného dojmů patří videokavárně v pavilonu C, která nabízí občerstvení a odpočinek při sledování záznamů mimo jiné i z prezentací nových kolekcí renomovaných zahraničních návrhářů. Veletržní klání bude zakončeno finálovým soutěžním večerem mladých módních tvůrců Junior Styl a Kabo.

Seriál módních přehlídek při veletrzích STYL, KABO tentokrát dosáhl nevídaných rozměrů: na více než 30 prezentacích se představí na 450 modelů od více než 60 firem.
Jak informovala ředitelka Fair Agency Eva Valová, na přípravě tohoto maratónu se podílí přibližně 200 členný tým, přičemž jen manekýnů a manekýnek je více než 70.

STYL 2002
Mezinárodní veletrh módy, kolekce podzim-zima 2002/2003
Termín: 12. - 14. 02. 2002
(první dva dny pouze pro odborníky, vstup na základě registrace)
Místo: Brno - výstaviště
Otevírací doba: 9.00 - 18.00 hodin
Provozní doba: První dva dny (12. - 13. 2. 2002) pouze pro odborné návštěvníky
Pro návštěvníky: 9.00 - 18.00 hod

zdroj: BVV

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V posledních dnech vás popadla tvořivá nálada, a proto ji přenášíte i na své děti. Z tohoto nápadu jsou nadšené a ještě si procvičí svou zručnost. Snažte se svým blízkým naslouchat a ne…

Nejčtenější články

Doporučujeme