Záchranné beauty triky: Jak si poradit v situacích, kdy není po ruce kosmetika?

26. 4. 2019
Chystáte se na cestu, kde by vám kosmetika zabírala moc místa? Nebo neplánovaně vyrážíte do víru noci, ráno jste se nestihla připravit a teď nemáte po ruce všechny svoje zkrášlovače? Nebojte se, situace se dá řešit. Jak si pomoct ve chvíli, kdy není po ruce nabitá kosmetická taštička.

Chcete-li si vykonturovat obličej a nemáte u sebe konturovací pudr nebo krém, nevadí. Dobře poslouží i hnědá tužka na oči, kterou houbičkou rozetřete do ztracena. Toužíte-li po matné rtěnce, ale zrovna jste si do kabelky hodila jen lesklou, nezoufejte. Papírový kapesníček a pudr vyřeší situaci za vás.

Pomocí žehličky, alobalu a termoochranné péče na vlasy zase krásně uhladíte svůj účes a z jeleního loje a třpytek si vyrobíte provizorní rozjasňovač. Berte však v potaz, že všechny tyto tipy jsou určeny pro stav nouze a nehodí se na denní použití!

Všechny tipy najdete v našem videu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Finální zářijové dny budou profesně zajímavé. Konečně vyjdete ze své ulity a zbavíte se samoty. Tento krok ocení zejména kolegové, kterým jste připadali jako sólo hráči, jimž se stejně…