Záchranné beauty triky: Jak si poradit v situacích, kdy není po ruce kosmetika?

26. 4. 2019
Záchranné beauty triky: Jak si poradit v situacích, kdy není po ruce kosmetika?
Chystáte se na cestu, kde by vám kosmetika zabírala moc místa? Nebo neplánovaně vyrážíte do víru noci, ráno jste se nestihla připravit a teď nemáte po ruce všechny svoje zkrášlovače? Nebojte se, situace se dá řešit. Jak si pomoct ve chvíli, kdy není po ruce nabitá kosmetická taštička.

Chcete-li si vykonturovat obličej a nemáte u sebe konturovací pudr nebo krém, nevadí. Dobře poslouží i hnědá tužka na oči, kterou houbičkou rozetřete do ztracena. Toužíte-li po matné rtěnce, ale zrovna jste si do kabelky hodila jen lesklou, nezoufejte. Papírový kapesníček a pudr vyřeší situaci za vás.

Pomocí žehličky, alobalu a termoochranné péče na vlasy zase krásně uhladíte svůj účes a z jeleního loje a třpytek si vyrobíte provizorní rozjasňovač. Berte však v potaz, že všechny tyto tipy jsou určeny pro stav nouze a nehodí se na denní použití!

Všechny tipy najdete v našem videu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec května se vyvede, protože máte skutečně mnoho energie. Sice nejste přitažliví jako jako minulý týden, ale dokážete na sebe díky své kultivovanosti upozornit. Nadřízený je s výkony…

Nejčtenější články

Doporučujeme