Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

16. 2. 2018
Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?
Dnes, v pátek 16. února, začíná nový čínský rok Psa. Tomu by mělo dominovat hledání dobra a odvahy. Pes nad celým rokem vládne ochranitelsky a přátelsky, takže bychom měli být schopni poznat, kdo to s námi myslí upřímně a kdo nás jen využívá. Charakteristickými hodnotami čínského znamení Psa jsou dialog a solidarita. Podívejme se nejprve obecně na celý rok a poté na to, co čeká jednotlivá znamení.

Zdraví

Podle čínského horoskopu je rok Psa vhodný pro změny v životním stylu, takže pokud plánujete přestat kouřit nebo se přestěhovat z města na venkov, je to ideální doba. Někteří lidé budou trpět přechodnými melancholickými náladami, zejména ti, kteří pracují v kreativních oborech. Ostatní mohou při realizaci svých životních plánů cítit jakési vnitřní chvění, takže k jejich dokončení dojde u mnohých až další rok.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v negativní konstelaci k vašemu znamení, což neslibuje dobrou náladu ani vstřícné komunikativní schopnosti. Kdybyste mohli odpočívat podle svého gusta a naplánovat si víkend bez…