Zacvičte si s finalistkami Miss aerobik ČR

16. 2. 2001
Zacvičte si s finalistkami Miss aerobik ČR
Jedním z celosvětových trendů, které se v cestovním ruchu v posledních letech neobyčejně silně projevují, je růst zájmu o pobyty zahrnující prvky tzv. aktivní dovolené. Každoročně přibývá turistů, kterým již nestačí střídat pobyt na pláži s posezením v příjemné vinárně, v kursu je zdravý životní styl, jenž mj. velí věnovat se pohybu.

Zacvičte si s finalistkami Miss aerobik ČR

Jedním z celosvětových trendů, které se v cestovním ruchu v posledních letech neobyčejně silně projevují, je růst zájmu o pobyty zahrnující prvky tzv. aktivní dovolené. Každoročně přibývá turistů, kterým již nestačí střídat pobyt na pláži s posezením v příjemné vinárně, v kursu je zdravý životní styl, jenž mj. velí věnovat se pohybu. Tento trend se projevil i u nás. Jednou z cestovních kanceláří, které na novou poptávku zareagovaly, je i Čedok. Ten již v loňském roce přinesl svým klientům unikátní nabídku zájezdů, jejichž účastníci si mohou zacvičit aerobik pod vedením lektorek z řad finalistek soutěže o titul Miss aerobik ČR. Nabídka se setkala s příznivým ohlasem a proto i letos budou mít zákazníci naší nejstarší cestovní kanceláře možnost přispět ke své kráse a kondici v oblíbených letoviscích na Mallorce, Krétě a v Turecku. Hodinové lekce probíhají dvakrát denně a jsou určeny jak naprostým začátečníkům, tak sportovním nadšencům věnujícím se aerobiku pravidelně. V rolích lektorek se představí 8 z loňských finalistek zmíněné soutěže, účast přislíbily i Miss aerobik ČR 2000 Gabriela Čermáková, I. vicemiss Lenka Szárazová a II. vicemiss Pavla Koblížková. Zájezdy se uskuteční v květnových a říjnových termínech.

Autor: redakce
Zdroj: CK Čedok

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak je to tady! Na vlastní kůži cítíte, jak po vás nadřízený požaduje naprosté maximum a nadstandardní výkony. Jindy byste na to měli, ale nyní vám docházejí síly. Pokud chcete usilovat o…

Nejčtenější články

Doporučujeme