Žádnou krizi neprožívám, vzkazuje Pavel Vítek

9. 3. 2010
Žádnou krizi neprožívám, vzkazuje Pavel Vítek
Zpěvák Pavel Vítek (47) se poněkud stáhl do soukromí. Na společenských akcích se začal objevoval bez svého partnera Janise Židovského. Přitom byly doby, kdy se od sebe nehnuli ani na krok. Že by partnerská krize?

Pavel Vítek takové spekulace rozhodně odmítá. "To je lež. Naopak, já jsem v našem vztahu daleko spokojenější než na začátku a pokládám za velké štěstí, že jsem Janise potkal. Čím víc se známe, tím jsme si bližší, náš vztah se prohloubil. Cítím se s ním nyní svobodnější, soužití je přece především o porozumění," řekl Korzu.

Spokojené partnerství podle něj nemá nic společného s omezováním nebo dokonce s "domácím vězením". "Oba jsme hodně vytížení, jsme pak vždycky moc rádi, když se doma setkáme," vysvětlil zpěvák.

A zároveň jedním dechem dodává, že v současné době o něm není tolik slyšet, protože prý chystá velké věci. "Až bude čas, dozvíte se o nich. Jen naznačím. Chci vydat soubor šesti cédéček, která budou obsahovat asi sto písniček. Moje největší a moje nejoblíbenější hity. Takže jsem kvůli tomu zavřený ve studiu a pracuji," upřesnil Vítek.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, jste milovníci společenských akcí. Vlastně jste vždy tam, kde se něco děje. Dalo by se říci, že tomu není jinak ani v době covidové. Zákazy moc neřešíte a dokážete se…

Nejčtenější články

Doporučujeme