Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

19. 9. 2017
Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase pustit do svého šatníku slušivé svetry! Jaké se budou nosit letos na podzim a v zimě?

Všeobecně u svetrů letos frčí oversized velikost. Nejoblíbenější jsou pak ty s velkými výstřihy do V a s dlouhými rukávy. Pokud se opravdu chcete zahřát, rozhodně neuděláte chybu, když si pořídíte svetr s rolákem. Ať už v XXL velikosti nebo přiléhavý, nosí se oboje.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Ve vašem šatníku by také neměl chybět alespoň jeden kardigan. Ten ocení zejména ženy, které potřebují zakrýt drobné nedostatky postavy. Cardigan je módní, slušivý a spolehlivě zahřeje. Nebojte se ani různorodých aplikací. Letos suverénně vedou barevné výšivky, parádu ale naděláte i se zdobením v podobě perliček či cvoků a i s krajkou budete naprosto in. Inspirujte se v naší galerii, kde najdete více než padesát módních svetrů!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V polovině tohoto březnového týdne se vám zvedne nálada. Sice jste úplně vysílení, ale naučili jste se i přes všechno pozitivně myslet. Nadřízený je poctěn vašim úsilím, protože vidí, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme