H&M 1329 Kč Foto: Archiv firem

H&M 1329 Kč | Foto: Archiv firem

H&M 1299 Kč Foto: Archiv firem
H&M 1329 Kč Foto: Archiv firem
H&M 1499 Kč Foto: Archiv firem
H&M 1799 Kč Foto: Archiv firem
40
Fotogalerie

Zahalte se do kůže: Trenčkot, sako, křivák nebo bomber? Letošní podzim se nese v duchu devadesátek

Nad létem pomalu začíná vítězit podzim se zimou v závěsu, a tak je ta správná doba poohlédnout se po ideálním svrchníku. Módní trendy letošního podzimu velí jasně – kůže nebo aspoň její imitace! A je jedno, jaký styl svrchníku zvolíte. Letos je povoleno vše.

Inspirace 90. lety je samozřejmě do očí bijící, právě v těchto letech totiž kožené či koženkové sako nechybělo snad v žádném ženském šatníku, v některých se schovávaly i trenčkoty ze stejného materiálu. A právě tyto kousky nás letos opět budou chránit před podzimními mrazíky a mrholením a při dobrém vrstvení obstojí i v zimě.

Jak nosit trenčkot i v zimě? Podívejte se na video:

Nejsou to ale jen trenčkoty a saka, kde v této sezóně bude hrát kůže a její imitace prim. Na scéně samozřejmě stále zůstávají i nesmrtelné křiváky, tentokrát jsou nejvíc v kurzu ty s páskem. A zvolíte-li s ohledem na blížící se zimu křivák s kožíškem, rozhodně neprohloupíte.

Ani křivákem náš výčet nekončí. Bombery jsou bundy, které se čas od času vynoří, aby se na ně zase na nějakou tu sezónu zapomnělo. Letos je ale jejich rok, a pokud jejich povrch bude vypadat koženě, sáhněte po nich.

Samozřejmě nejvíc oblíbená je černá barva, která se zkrátka hodí ke všemu a navíc vypadá elegantně, ale dá se vyladit i do sportovního stylu. Pokud vás ale čerfné tóny neberou, neostýchejte se sáhnout po kouscích v hnědé barvě, oblíbená bude i zelená, vínová nebo krémová.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud