Zajíček, či šedivý vlk? Ženy se svěřily, zda je sex lepší se starším, či mladším mužem

19. 1. 2022
Foto: iStock
Zajíček, či šedivý vlk? Ženy se svěřily, zda je sex lepší se starším, či mladším mužem | Foto: iStock
Je v posteli lepší mladíček, nebo ostřílený muž v letech? To je otázka, kterou si nejspíš klade spousta žen. Některé z nich se svěřily se svými zkušenostmi a hodnocením!

ŽANETA: Byl to panic

Před několika lety jsem se rozešla s dlouholetým partnerem a nevěděla jsem kudy kam. Odjela jsem proto na nějakou dobu do zahraničí, abych se vzpamatovala a smířila se s rozchodem. Bylo zrovna léto, a tak součástí mojí rekonvalescence byly i divoké mejdany, a co si budeme nalhávat, i několik úletů na jednu noc. Patřil mezi ně i jeden Španěl, který byl o patnáct let mladší než já. Neříkám, že to byl můj první mladší úlovek, ale tohle už byl trochu extrém. Abych to zkrátila, jsem si téměř jistá, že šlo o jeho první sexuální zkušenost a rozhodně nebylo o co stát. Chlapec měl zřejmě všechno naučené z porna a podle toho to také vypadalo, šlo mu jen o jeho uspokojení, a když jsem se ho snažila navést na to, jak mi může udělat dobře on, řekl, že to dělat nebude. Po této noci se ještě několikrát pokoušel se mnou vidět, ale za mě nikdy víc!

Jak najít a stimulovat G bod? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Díky blahodárnému působení Merkura jste vždycky na správném místě. Máte dojem, že se vám nyní opravdu daří a rozhodně nejste daleko od pravdy. Pokud si myslíte, že se vám vymkne atraktivní…