Zajíček, či šedivý vlk? Ženy se svěřily, zda je sex lepší se starším, či mladším mužem

13 komentářů

29. května • 11:24

Je fajn mít na výběr podle chuti a pokud je stálý milenec rozumný, ví, že i baby miluji trojku 👍
Když máme chuť přízveme mladého čutálistu, které trénuje a pak je to bomba 😉👍💋
Starý dole, mladí hore, co víc si přát 🫦

Jana Jirásková
20. května • 23:15

Máme s manželem v poslední době docela problémy v posteli. Zkrátka a dobře to z jeho strany už není jako dřív, může to určitě souviset i s jeho psychikou, ale to bohužel sami asi nenapravíme, máte proto někdo vyzkoušené takové ty přípravky na podporu erekce (supererekce)?

Léňa
29. května • 11:21

@Jana Jirásková: Milenec 👍, nebo 2 😉

H
21. května • 14:23

@Jana Jirásková: Do tohoto bodu dojde jednou každej. Ačkoli napřed nikdy nevěří, že se to stane. A stane se to. Oni muži jsou takoví. Nejsou stavění na erotickou lásku na celej život k jedné ženě. I když vám naslibují cokoliv, když jste mladá. Je lepší se s tím smířit a nechat tomu volnej průběh. Používání takových povzbuzujících prostředků je vlastně forma sexuálního násilí. Nedá se nic dělat. Život si běží svým tempem. Pokud je to vaše první bolestná ztráta, rozhodně není poslední."A když jsem se u ní probudil
S pekelnou bolestí hlavy
Až později jsem pochopil
Že už je to tady..."Jste na řadě. Teď pešek bouchl právě vás. Tak si to užijte. Tohle je vaše kolo. Stejně člověk nikdy nepřestane žasnout, že se to stalo právě jemu.

Fzdjfuf
20. května • 5:25

Je zajímavé, jak je v češtině tvořeno slovo nepřítel. Když to není můj přítel, tak je to nepřítel. Mohlo by existovat nějaké třetí slovo, pro někoho, kdo není ani přítel ani nepřítel. Ale neexistuje.

Ano
20. května • 5:34

@Fzdjfuf: Jj, přítel je ten, kdo vám dá vodu, když je jí málo a vy máte žízeň. Všichni ostatní jsou to druhé. Jsou to ti, kdo vás klidně nechají umřít. Tak jakýpak třetí slovo.

Leiah
19. května • 11:22

Článek o ničem a ještě k tomu ty hrubky!

sněhulák
21. ledna 2022 • 11:49

On má každý něco do sebe a doporučuji dámám si to vyzkoušet. A nezůstat jen u jedné, první špatné zkušenosti, jako tyhle povídalky. Nasmál jsem se nad zajíčkem co tohle dělat nebude. Být onou milostpaní neodešel by. Byl by vykopnut.

sněhulák
21. ledna 2022 • 11:56

@sněhulák: Škoda že tohle není seznamka.

vl49
20. ledna 2022 • 8:59

Tak k tomuto mám co říci :0)) je mi už 66 a v životě jsem nasbírala zkušenost, jak se starším mužem ( mně 23, jemu 40), tak i s mladším (mně 35,jemu 24) ..nebyly to "jednorázovky", přinejmenším pár měsíců to trvalo, vše bylo krásné a užívala jsem si hodně dobrý sex. Pak jsem žila leta s přítelem o 6 let starším a nyní po smrti přítele, spíš hledám vrstevníka, protože jde hlavně o to mít si také co říci,na co vzpomínat sex není hlavní, ale nesmí chybět..zadařilo se i když "vrstevník" je o 8 let mladší..:0).v tomto věku je lepší o něco mladší, protože ženy se dožívají vyššího věku a více o sebe dbají, tak aby vydržel......hlavně se toho ženy nebojte..nic se už nevrátí.

sněhulák
21. ledna 2022 • 11:54

@vl49: Blahopřeji vl. Já to měl v životě podobně. Někdy v pětadvaceti dokonce i nikoli jednorázovku s šedesátkou. Lituji snad jen toho, že my si v našich letech už těžko partnera sháníme.

Léňa
29. května • 11:22

@sněhulák: Ještě že my baby to máme jinak, mlaďasové jsou jak diví 👍

Elynor
19. ledna 2022 • 8:02

Souhlasím s Renatou - na věku nezáleží, nýbrž na šikovnosti, talentu, snaze a vůbec spoustě dalších "drobností". Někdo holt tohle nadání nemá a ani s věkem nezíská zkušenost, která by to vyrovnala. A někdo by i talent měl, ale zas nemá snahu a je mu to fuk, nebaví ho to, a nevidí důvod, proč sexu věnovat víc než to nezbytně nutné. Každý jsme nějaký, v sexu to platí stejně jako ve všem jiném, u mužů i u žen. Pokud je to záležitost na jednu noc, tak není co řešit, v dlouhodobém vztahu by se partneři měli naučit "spolupracovat", ale to snad ví každej.

Doporučujeme

Články odjinud