" }

Zajistěte si pohodové stáří s Liškou

24. 12. 2012
Zajistěte si pohodové stáří s Liškou
Stárneme. Ubývá lidí pracujících, roste počet lidí na nich závislých. Aby měl člověk zajištěné opravdu důstojné stáří, měl by si měsíčně spořit částku ideálně ve výši 8 až 10 % ze svého příjmu. O příjemnější budoucnost se dokáže postarat také pořízení vlastní nemovitosti.

A s čím vám může Liška v otázce https://www.cmss.cz/zajisteni/penzijni-pripojisteni/o-penzijnim-pripojisteni.html?utm_source=dama.cz&utm_medium=pr&utm_campaign=zajisteni+na+stari" target="_blank"> zajištění na stáří pomoci? Možná budete překvapeni, jak široký výběr možností nabízí. Požádejte proto finančního poradce ČMSS, společně vyhodnoťte vhodné produkty a sestavte reálný spořicí plán. Výběr možností je opravdu široký.

  • https://www.cmss.cz/zhodnoceni/stavebni-sporeni/o-stavebnim-sporeni.html?utm_source=dama.cz&utm_medium=pr&utm_campaign=zajisteni+na+stari" target="_blank"> Stavební spoření: Je užitečným produktem k zajištění na stáří, umožňuje výhodně spořit a zároveň je cestou k vlastní nemovitosti. S využitím tarifu Variant a programu Pravidelné spoření můžete při 9letém spoření získat roční výnos z vkladů ve výši až 3,15 %, a to bez započtení státní podpory. Státní podpora může ročně dosáhnout až 2000 Kč.
  • Doplňkové penzijní spoření: Mělo by být pevnou součástí spořicího plánu. Od roku 2013 můžete získat ročně od státu až 2760 Kč. Do konce roku 2012 se tento produkt označoval jako penzijní připojištění.
  • Důchodové spoření: Rovněž s otázkami na nové důchodové spoření II. pilíře penzijního systému, které se otevírá 1. 1. 2013, se můžete obrátit na finanční poradce ČMSS.
  • https://www.cmss.cz/zajisteni/investicni-zivotni-pojisteni/zivotni-pojisteni-od-lisky.html?utm_source=dama.cz&utm_medium=pr&utm_campaign=zajisteni+na+stari" target="_blank"> Životní pojištění: Právě s Životním pojištěním od Lišky můžete pojistit celou rodinu, ale také zhodnocovat prostředky ve dvou programech investování. Sami si zvolíte, kolik hodláte investovat, a tuto částku můžete měnit. Vaše finance budou narůstat na vkladových účtech u ČMSS. Aktuálně Liška garantuje po dobu prvních pěti let v programu investování Konzervativní 2 zhodnocení 2,4 % ročně. Z částky, kterou spoříte, můžete jako daňově odečitatelnou položku použít za kalendářní rok 12 000 Kč.
  • Podílové fondy: Perspektivní způsob tvorby úspor, a to zvláště při pravidelném měsíčním investování

Bližší informace o produktové nabídce Českomoravské stavební spořitelny získáte u finančních poradců ČMSS a také na internetové adrese https://www.cmss.cz/zajisteni/penzijni-pripojisteni/o-penzijnim-pripojisteni.html?utm_source=dama.cz&utm_medium=pr&utm_campaign=zajisteni+na+stari" target="_blank"> www.cmss.cz.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozchod s aktivně založenou známostí s vámi zamával více, než jste předpokládali. V žádném případě se neobviňujte, ba naopak se věnujte koníčkům a svým přátelům. Potřebujete se jednoduše…

Nejčtenější články

Doporučujeme