Zamilovala jste se do kolegy v práci? 5 věcí, kterých se nikdy nesmíte dopustit!

22. 10. 2019
Zamilovala jste se do kolegy v práci? 5 věcí, kterých se nikdy nesmíte dopustit!
Ne nadarmo se ohledně vztahů na pracovišti říká: "Co je v domě, není pro mě." Začít si s kolegou s sebou nese mnohá úskalí, ale pokud se vám to stane, nemusíte hned svoji lásku zatracovat. Jen si dejte pozor na pár věcí.

Milostné dopisování

Je jasné, že si se svým partnerem nemůžete říkat láskyplná vyznání z očí do očí, i když možná sedíte hned vedle sebe, protože vaši kolegové na to jistě nejsou zvědaví. Pozor ale na milostnou korespondenci! Pokud už to nemůžete vydržet a musíte mu sdělit, jak moc ho milujete, případně ho nějakou sexy zprávou naladit na večer, využijte k tomu svůj telefon. Na služební mail zapomeňte, a to hned ze dvou důvodů. Za prvé, nikdy nevíte, kdo všechno se k firemní poště může dostat a jaké z toho vyvodí následky, a za druhé, snadno se může stát, že se překliknete a vaše erotická zpráva skončí ve schránce vašeho šéfa. A to přece nechcete!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, prožíváte jedno z nejkrásnějších období roku. Profesně záříte jako hvězdy na nebi a po konfliktech s kolegy ani památky. Sice nepovýšíte ani si finančně nepomůžete, ale na…