Zamilovala jste se do nejlepšího kamaráda svého ex? Jak to zvládnout?

7. 11. 2020
Zamilovala jste se do nejlepšího kamaráda svého ex? Jak to zvládnout?
Situace, které nám život přináší, jsou často velmi nevyzpytatelné a občas si prostě nevyberete, pro koho vaše srdce zahoří. Někdy to bývá partner kamarádky či sestry, někdy ženatý muž, jindy to může být právě nejlepší kamarád vašeho bývalého partnera. Jak v takové chvíli postupovat?

Zjistěte, na čem jste

Než začnete cokoliv řešit a prozrazovat svému okolí, měla byste nejdřív zjistit, jestli vztah s kamarádem vašeho bývalého má vůbec budoucnost. Strávili jste spolu divokou noc po bujarém večírku a od té doby se neozval? Pak nemá smysl šlapat bosou nohou do vosího hnízda, patrně chce být loajální ke svému kamarádovi a na celou událost by nejraději zapomněl. Jestli jste ale v intenzivním kontaktu delší dobu a chemie i sympatie jsou vzájemné i za střízliva, je na čase si promluvit. Hovory na téma "Jak to my dva spolu máme" je za běžného stavu lepší neuspěchat, tento případ je však výjimečný a je tudíž nutné vědět, zda váš vztah stojí za možná zničené přátelství a další problémy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Za červencovými povinnostmi zamkněte dveře a absolutně nebilancujte. K pracovním povinnostem se po směně nevracejte a orientujte se na zábavu. V rodinném kruhu vám bude nejlépe, protože…