Zamilovaná do zajíčka? S těmito problémy byste měla počítat!

8. 1. 2019
Zamilovaná do zajíčka? S těmito problémy byste měla počítat!
Láska si nevybírá a může propuknout v jakémkoliv věku k muži jakéhokoliv věku. Není nic neobvyklého, že se starším ženám líbí mladší muži a naopak. Pokud jste se zakoukala do zajíčka a až doposud jste měla starší partnery, měla byste se na takový vztah připravit. Co vás čeká?

Nepochopení okolí

Pokud váš románek se zajíčkem vypadá, že vydrží déle než jen pár týdnů, a zamilovanost je oboustranná, dřív nebo později váš vztah zřejmě přestanete držet pod pokličkou. Počítejte však s tím, že ne všichni z vašeho okolí pro vás budou mít pochopení. Vaše děti se za vás mohou stydět, rodiče vám budou vyčítat, proč si nenajdete perspektivní vztah, přátelé se vám budou smát. Kamarádky vám zajíčka v lepším případě budou závidět. Situace se časem možná ustálí, pokud váš vztah bude i nadále vypadat stabilně. Na krušné začátky se ale raději připravte. Pokud nepřijdou, můžete být jen příjemně překvapená.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Probuďte v sobě milého a chápajícího člověka. Poslední dny jen rozkazujete a pořád se vám něco nelíbí. Přeci si nechcete před vánočními svátky znepřátelit rodinu. Tyto vazby jsou velice…

Nejčtenější články

Doporučujeme