Zamilovaná do zajíčka? S těmito problémy byste měla počítat!

7 komentářů

banany
23. ledna 2020 • 14:22

Vše je to o názoru věci, za mě zajíčka ani omylem!!!! Měla bych pocit že jsem jeho mamka a ne žena! Také si mě zajíček namlouval v zaměstnání,moc hezký chlapec ale řekla jsem mu na rovinu ať toho nechá že je na mě příliš mladý, nechtěla bych aby viděl ve stáří mé vrásčité stárnoucí tělo.

Moučka
22. ledna 2020 • 17:57

Gregorbohatá vám to vysvětlí :pozor

Rambíša
21. ledna 2020 • 18:32

Tak zase něco starého vytáhli! Je to k smíchu nebo k pláči??? Pryč se zajíčky,leda že by byli hodně bohatí a duchem chudí.

Anonymizovaný
8. ledna 2019 • 8:52

Když mně bylo 35, tak jsem došla na to že můj ex mně podvádí, rozvod přišel ještě ten rok. Nedávno jsem se zamilovala jako malá školačka. Má 27 let a je strašně pozorný a galantní. Chytrý a dodělává ještě vysokou. Mám ho ráda a za dobu co ho znám jsem došla na to, že mně dal více lásky než manžel ze kterým jsem byla 16 let. Manžel nedokázal v ložnici nikdy, co dokáže teď on..ale má to i své mínusy. Nesmí to vědět děti, a musíme se setkávat když to naplánujeme. Na vánoce měl děti ex, a já měla asi nejkrásnější vánoce jaké jsem kdy měla.

Elynor
8. ledna 2019 • 8:31

Celkem by se s tím dalo souhlasit, jen tam chybí ta první a základní věc - do "zajíčků " se nezamilovává. Ti jsou na pěkné chvíle. Pošpásovat, a poslat ho domů k mamince. Láska si možná nevybírá ( i když je to jen takové klišé ), ale lidi si vybírat můžou. Každý, kdo má v hlavě více než čtyři navzájem propojené nervové buňky, může přemýšlet, a všechny tyhle věci dávno ví, tudíž se do žádného vztahu se zajdou nepustí, a nebude si komplikovat život. Vždyť tam stejně nejde o nic jiného než o sex. :-]

Anonymizovaný
12. ledna 2019 • 5:31

@Elynor: Hm jak jednoduche mysleni.Mam doma * zajdu* o 11 let mladsiho. Jsme spolu uz skoro 12 let a z toho 8 let manzele. Dal mi a dava vic lasky a pozornosti nez muj prvni muz co byl starsi nez ja. Takze to co pisete mi prijde spis jako zavist,ze nekomu to muze vyjit.

Elynor
12. ledna 2019 • 18:19

@Anonymizovaný: Tak já za "zajíčka" považuju mládence od 18 do přibližně 25 let. No, dneska to dospívá později, tak možná do 28 let. Čili nejde o věkový rozdíl, ale o věk dotyčného. Muž, který by byl mladší o 11 let než já, by byl 45letý. To už dávno není žádnej zajda. Do takového bych se případně i mohla zamilovat, kdyby se mi chtělo. Ale do toho mládí, co já beru za "zajíčky", to teda opravdu těžko, tam je to výslovně jen postelová záležitost.

Doporučujeme

Články odjinud