Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 12. 1. 2019 | 18:19

@IVA: Tak já za "zajíčka" považuju mládence od 18 do přibližně 25 let. No, dneska to dospívá později, tak možná do 28 let. Čili nejde o věkový rozdíl, ale o věk dotyčného. Muž, který by byl mladší o 11 let než já, by byl 45letý. To už dávno není žádnej zajda. Do takového bych se případně i mohla zamilovat, kdyby se mi chtělo. Ale do toho mládí, co já beru za "zajíčky", to teda opravdu těžko, tam je to výslovně jen postelová záležitost.

IVA 12. 1. 2019 | 05:31

@Elynor: Hm jak jednoduche mysleni.Mam doma * zajdu* o 11 let mladsiho. Jsme spolu uz skoro 12 let a z toho 8 let manzele. Dal mi a dava vic lasky a pozornosti nez muj prvni muz co byl starsi nez ja. Takze to co pisete mi prijde spis jako zavist,ze nekomu to muze vyjit.

Šárka (42let) 8. 1. 2019 | 08:52

Když mně bylo 35, tak jsem došla na to že můj ex mně podvádí, rozvod přišel ještě ten rok. Nedávno jsem se zamilovala jako malá školačka. Má 27 let a je strašně pozorný a galantní. Chytrý a dodělává ještě vysokou. Mám ho ráda a za dobu co ho znám jsem došla na to, že mně dal více lásky než manžel ze kterým jsem byla 16 let. Manžel nedokázal v ložnici nikdy, co dokáže teď on..ale má to i své mínusy. Nesmí to vědět děti, a musíme se setkávat když to naplánujeme. Na vánoce měl děti ex, a já měla asi nejkrásnější vánoce jaké jsem kdy měla.

Elynor 8. 1. 2019 | 08:31

Celkem by se s tím dalo souhlasit, jen tam chybí ta první a základní věc - do "zajíčků " se nezamilovává. Ti jsou na pěkné chvíle. Pošpásovat, a poslat ho domů k mamince. Láska si možná nevybírá ( i když je to jen takové klišé ), ale lidi si vybírat můžou. Každý, kdo má v hlavě více než čtyři navzájem propojené nervové buňky, může přemýšlet, a všechny tyhle věci dávno ví, tudíž se do žádného vztahu se zajdou nepustí, a nebude si komplikovat život. Vždyť tam stejně nejde o nic jiného než o sex.

Přečtěte si také

Horoskopy

Na finále tohoto pracovního týdne jste se moc těšili, protože se vám povedlo zbavit se smůly a posunout…

Nejčtenější články

Doporučujeme