Zamilovaná krása

9. 2. 2010
Zamilovaná krása
Vypadat a s tím cítit se krásně vám zvedne sebevědomí, které na okolí působí jako neodolatelný magnet. A jelikož se tyto dny, jindy než kdy více, chodí do společnosti a přijímají se pozvání na romantické schůzky ve dvou, nastává také čas zdůraznit vás jedinečný vzhled.

VůněVůně dokáže vábit, svádět, vyjadřuje pocity i osobnost své nositelky a jako dárek rozhodně potěší, zvláště pak jako symbol lásky, náklonnosti či přátelství. Řada parfémů svým balením připomíná šperk a může se stát vkusným bytovým doplňkem či ozdobou koupelny. Ty romantické a svůdné hledejte mezi rudými a růžovými flakóny, jejichž zabarvení perfektně ladí s obsahem.

Oblíbená vůně Hypnotic Poison značky Dior je skvělým dárkem po vášnivou ženu, která ráda dává na odiv svou smyslnost a libuje si s elegantní extravaganci. Edice Ruby Collector nabízí také originální flakón s rubínovými korálkami, které umocňují vášeň a touhu.

Jak vlastně voní láska? Takovou otázku si položila topmodelka Naomi Campbell a odpověděla si vůní Cat DeLuxe With Kisses. Pusinková lahvička se svěžím, orientálním aroma uvnitř vzdává hold všem moderním ženám, jež v sobě mají neodolatelný šarm s kapkou nevinnosti a smyslnosti.

Samotnou esencí romantiky je třetí počit v řadě The One od Dolce&Gabbana. Rose The One přímo rozkvétá tisíci květy růží a odívá svou nositelku do svůdného hávu jemných nuancí. Parfém představuje velkou a úchvatnou ódou na současnou ženskost a zároveň i poctou královně květin – růži, která z nenápadného poupěte rozvíjí sametové plátky do tvaru panovnické koruny.

Svůdné barvyLíčidla z jarní kolekce stejně jako ostatní novinky značky Lancome přímo lákají k použití o svátku všech zamilovaných. Jemné i smyslné odstíny červené a korálové jsou přesně to pravé pro vytvoření vzhledu, který okouzlí a vám dodá zdravé sebevědomí a pocit jedinečné krásy.

Tvářenka z jarní kolekce nese příznačné jméno Coral Flirt – korálový flirt. Jemně perleťové, korálové a pískové tóny ladí s každým odstínem pleti, prozáří ji a dodá přirozeně svěží vzhled. Tvůrce kolekce Aaron de Mey radí nanášet líčidlo velkým štětcem od lícních kostí směrem ke spánkům. Pokud potřebujete obličej líčením tvarovat, naneste na líce světlejší odstíny a do středu tváří tmavší. Pop’n’Cheeks lze nanášet i na oči podobně jako stíny: podél linky obočí naneste nejsvětlejší odstín, směrem k řasám používejte tmavší odstín stejné barvy.

Červené odstíny rtěnky L'Absolu Rouge nabízejí tolik odstínů, že si vybere skutečně každá žena. Nejen bohatá nabídka odstínů je předností této luxusní rtěnky. Její složení hydratuje po dobu až 8 hodin a díky obsahu Pro-Xylanu se rtům dostává výživy a objemu. Tento rok se nabídka barev rozšířila o další dva odstíny – Rose Mythique a Rose Boudoir, ten správný odstín proto najdete velmi snadno, neboť je skutečně z čeho vybírat. Rtěnka se navíc stane klenotem vaší kabelky – luxusní lesk černého lakovaného obalu evokuje klasický luxus ženské elegance.

Velký důraz se v posledních týdnech klade na nehty, do popředí zájmu se dostávají extravagantní barevné kombinace i ty méně okázalé. Ovšem červené odstíny se stále drží v různých obměnách předních místech pomyslné hitparády. K výše zmiňovaným rtěnkám proto Lancome přináší také stejně barevné laky Le Vernis, které snadno poznáte podle zlatého víčka.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne pracovní týden do své druhé poloviny, opadnou z vás zbytečné obavy i stres. Těšíte se na rande s milovanou osůbkou a připravujete plán sblížení. Pokud žijete v trvalém…

Nejčtenější články

Doporučujeme